Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,купих си въпросната карта и я поставих в samsung galaxy j5.Опитвам да изтегля игри и ми казва че не ми достига място.Как трябва да процедирам с нея, настройка ли трябва да пипна или друга е причината за да не качва там,иначе ми излиза на телефона,вижда я?Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако картата е от "хубавите" може да отидеш да пиеш една студена вода от чешмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Указал ли си на телефона къде да се записват новите приложения? Освен това телефона вижда ли я като устройство и разпознава ли я като 128 гигабайтова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Продавам Минерали написа:

Здравейте,купих си въпросната карта и я поставих в samsung galaxy j5.Опитвам да изтегля игри и ми казва че не ми достига място.Как трябва да процедирам с нея, настройка ли трябва да пипна или друга е причината за да не качва там,иначе ми излиза на телефона,вижда я?Благодаря предварително.

По спомени доста от устройствата не могат да работят с карти по-големи от 64Г. Проверете в спецификациите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона я вижда и разпознава,този телефон е със слот за 128

Направих снимки и ме попита къде да ги запише, но за игра ми казва че няма място.Да не би игрите да може само на собствената памет да се качват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Продавам Минерали написа:

Телефона я вижда и разпознава,този телефон е със слот за 128

Доколкото прочетох при този телефон нещата се инсталират във вътрепната памет и няма начин да ги местите. Позлвайте картата за музика, книги и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава да прехвърля всичко от вътрешната памет на нея,но не виждам опции за това.Как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Продавам Минерали написа:

Това означава да прехвърля всичко от вътрешната памет на нея,но не виждам опции за това.Как става?

Вие май не осмислихте какво ви написах. Не можете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Продавам Минерали написа:

На моя SGS3 Neo мога да местя част от датата на приложенията на картата. Това, че показва съобщение за недостиг на памет значи, че вътрешната памет е пълна. Премести от Настройки/Диспечър на приложенията тези, които могат и после инсталирай. Надявам се, че съм помогнал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.