Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, принтера е този. Универсалната програма на самсунг не работи, тръгвам да принтирам каквото и да е било, но документите се изчакват без никаква реакция. Сещам се, че преди работеше безпроблемно с един драйвер 4х16, който не мога да намеря в момента..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, A.Oc. написа:

Здравейте, принтера е този. Универсалната програма на самсунг не работи, тръгвам да принтирам каквото и да е било, но документите се изчакват без никаква реакция. Сещам се, че преди работеше безпроблемно с един драйвер 4х16, който не мога да намеря в момента..

Според мен проблема не е в драйвери, проверете всички кабели. И дали спулера на ОС е пуснат (и какво има в него)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчистих спулера, рестартирах системата няколко пъти... ако бях с windows 7(сега съм с 10) вероятно нямаше да имам този проблем. :( Бтв преди 2 седмици принтирах 30 страници без проблем, тонера е малко изхабен, но съм сигурен, че има достатъчно, даже на дисплея на принтера нищо не се изписва.  Пробвах на няколко усб-та няма ефект. 

преди 50 минути, capnemo написа:

Според мен проблема не е в драйвери, проверете всички кабели. И дали спулера на ОС е пуснат (и какво има в него)

Редактирано от A.Oc. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, A.Oc. написа:

Изчистих спулера, рестартирах системата няколко пъти... ако бях с windows 7(сега съм с 10) вероятно нямаше да имам този проблем. :( Бтв преди 2 седмици принтирах 30 страници без проблем, тонера е малко изхабен, но съм сигурен, че има достатъчно, даже на дисплея на принтера нищо не се изписва.  Пробвах на няколко усб-та няма ефект. 

Не на различни портове, с различни кабели. И проверете дали няма някакви грешки в event подсистемата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.