Премини към съдържанието
BAZZINGA

Кабел за свързване на видеокарта със монитор

Препоръчан отговор

Здравейте,преди няколко дни поради късо съединение на един приятел му изгоря монитора или поне той така ми казва понеже не работи.Като цяло иска да си ползва компютъра и има някакъв телевизор който има HDMI и DVI входове,видеокартата му е GeForce 8500GT та въпроса ми е какъв кабел трябва да си вземе за да свърже компютъра със телевизора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си ремонтира монитора, за да не опука и телевизора. А там ремонта ще е над 200 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, BAZZINGA написа:

Здравейте,преди няколко дни поради късо съединение на един приятел му изгоря монитора или поне той така ми казва понеже не работи.Като цяло иска да си ползва компютъра и има някакъв телевизор който има HDMI и DVI входове,видеокартата му е GeForce 8500GT та въпроса ми е какъв кабел трябва да си вземе за да свърже компютъра със телевизора?

На картата има DVI и VGA изходи.

Може VGA към DVI - 71Y03e2x3ML._SL1500_.jpg, може DVI към DVI - DVIDVI23.jpg

Най-добре ще е DVI към HDMI   -   8190GnCqxuL._SX425_.jpg

Ако ползва DVI вход или изход - трябва да съобрази от кой тип DVI е

181px-DVI_Connector_Types-r.svg.png         GeForce 8500GT е с DVI-D.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е опасно да вържете телевизор към компютър . Има риск да изгорите телевизора защото входовете са запоени директно на платката без каквито и да е защити. Аз вече го ядох тоя и  кефа ми струваше 100 лева и 2 месеца чакане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще му предам пък той каквото си реши това да прави,иначе монитора ми е изгорял защото съседите са ми спирали тока поради високо пусната музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.