Премини към съдържанието
ignorant

Препоръчайте фотоапарат, по-добър и по-евтин от KODAK TOUCH M577 (260лв)?

Препоръчан отговор

Моля препоръчайте ми фотоапарат, по-добър и по-евтин от KODAK TOUCH M577 който мога си взема за (260лв)? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ignorant написа:

Моля препоръчайте ми фотоапарат, по-добър и по-евтин от KODAK TOUCH M577 който мога си взема за (260лв)? Благодаря :)

Избирайте си: https://www.photopavilion.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8-1/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8-2/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0

В този клас разликите са толкова малки че вие няма да ги забележите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, capnemo написа:

Видях тестови видеа на моделите от 200 до 260  и не ми харесва качеството с което снимат видео. Фотоапрата ще го купувам за майка ми, аз си имам EOS 500. Видях и тетсови видеа на KODAK TOUCH M577 и ми се струва, че прави сякаш по-качествено видео, не мога да преценя, моля някой тук да ми каже :) Искам да взема най-доброто за тези пари :)

Редактирано от ignorant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ignorant написа:

Видях тестови видеа на моделите от 200 до 260  и не ми харесва качеството с което снимат видео. Фотоапрата ще го купувам за майка ми, аз си имам EOS 500. Видях и тетсови видеа на KODAK TOUCH M577 и ми се струва, че прави сякаш по-качествено видео, не мога да преценя, моля някой тук да ми каже :)

Та какво търсим, фотоапарат или видеокамера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

Та какво търсим, фотоапарат или видеокамера?

фотоапарат но качеството на клипчетата му са от значение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ignorant написа:

фотоапарат но качеството на клипчетата му са от значение

След като не знаем вашите критерии за качество на видеото ще е много трудно да ви препоръчаме нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

След като не знаем вашите критерии за качество на видеото ще е много трудно да ви препоръчаме нещо

Не, за мен е достатъчно да е по-добро от KODAK TOUCH M577. на същата цена или по-ниска :)

Редактирано от ignorant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел Nikon Coolpix S33. видеото му не е по-лошо като шум, а е FullHD. Тоест ако толкова се държи на качество като го даунсемпълнете до 720p  ще изглежда по добре

Редакция:

А на второ четене гледах някакви клипове на кодака и хич не ме впечатлиха.

Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.