Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,решил съм да си сглобя компютър за игри + video rendering до 1400лв(бюджета е ограничен) ,предпочитам процесора да е Интел(за предпочитане i5) ,за картата няма значение дали ще е AMD,Nvidia. И искам да видя какво ще ми предложите на такава цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel+Nvidia е най-добрата комбинация :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, D71149 написа:

Intel+Nvidia е най-добрата комбинация :) 

Като цяло да ,но искам да видя какво ще ми предложат :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, изчистих всички мнения. Сега очаквам да направите компютърни конфигурации, за да може постващия да си избере.  И се дръжте като големи хора. Весела петъчна вечер на всички от мен,

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/54869p1r55763p1r55002p1r48235p1r54865p1r54298p1r55199p1rf.html

С варианта на GB излиза точно по-бюджета от 1400 лв. но към картата няма преходник за монитора които е със стария D-Sub.

Самият преходник едва ли е повече от 10 лв. та пак ще е по-евтино. Все пак този вариант освен с преходник (идва с картата) е и малко по-добър вариант на нея.

пс. Човека ми писа на лично че ще взима по-якия Сиисоник и няква по-скъпа кутия та бюджета явно е увеличен. Все пак реших да пусна предложението си.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.