Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нали трябва да се вижда устройството в Windows Explorer, за да може да отвори раздел Security! Преди да пише се замисляйте какво пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид на другия компютър:wink12:Въпросните флашки работят на други компютри:shock11:След отваряне на секюрити таба може да бъде добавен Юзъра  Everyone  и да бъде поставена отметка на Full control -  аплай -ок

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тази конфигурация остава в машината, не на гфлашката.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоя зад думите си защото след преинсталация загубих достъп до 2 ТВ информация на външния твърд диск които върнах по описания метод:ph34r: Windows security,access ,ownership,permission is very tricky:ph34r:А и думите ми нямат задължаващ характер :min05:Причината понякога са хидден юсб устройствата в девайс  мениджъра които някога са се включвали в компютъра в съчетание  с грешка в системния регистър  водят до грешна идентификация на устройството

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.