Премини към съдържанието
A.com

Паркиране около Майчин дом в София. Къде?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Утре ми се налага да отида до Майчин дом в столицата. Някой може ли да ми каже къде е най-удобно да се паркира в близост - синя/зелена зона, платен паркинг? А може би, самия Майчин дом си има паркинг за пациенти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, A.com написа:

Здравейте!

Утре ми се налага да отида до Майчин дом в столицата. Някой може ли да ми каже къде е най-удобно да се паркира в близост - синя/зелена зона, платен паркинг? А може би, самия Майчин дом си има паркинг за пациенти?

В паркинга към болницата. Ъъъ(ала Дръндьо)..., ти ли си пациента?:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, A.com написа:

Здравейте!

То даже в гугъла се вижда че има паркинг за пациенти, но не си спомням дали се плащаше. А иначе навън в пиков час забрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, atridi написа:

То даже в гугъла се вижда че има паркинг за пациенти, но не си спомням дали се плащаше. А иначе навън в пиков час забрави!

Аха. И ти си бил пациент преди време.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не ползвате Гугъл не знам, като там всичко си пише и показва.
Айде, в краен случай може и БГ мапс, където има показано с цвят къде е синя и къде зелена зона.

http://www.bgmaps.com/link/C70F48C4B2C3EE4BF4EE8CE77F6166C5

Цъкни в ляво на:

Цитат

Полезно в София

Зони за паркиране (2)

и ще ти очертае къде е зоната.

Имаш доволно места за паркиране, та няма да останеш капо, споко.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

Що не ползвате Гугъл не знам, като там всичко си пише и показва.
Айде, в краен случай може и БГ мапс, където има показано с цвят къде е синя и къде зелена зона.

http://www.bgmaps.com/link/C70F48C4B2C3EE4BF4EE8CE77F6166C5

Цъкни в ляво на:

и ще ти очертае къде е зоната.

Имаш доволно места за паркиране, та няма да останеш капо, споко.

Ако пък е много стиснат ще паркира пред бившата централа на ''М-тел'' в кв. ''Иван Вазов'' и от там с пешомобила за нула време до желаната дестинация.;) Стига състоянието му да позволява такъв кратък преход.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, XECUTIONER написа:

Ако пък е много стиснат ще паркира пред бившата централа на ''М-тел'' в кв. ''Иван Вазов'' и от там с пешомобила за нула време до желаната дестинация.;) Стига състоянието му да позволява такъв кратък преход.:D

Е то по-добре тогава на платения паркинг до пилоните на НДК.
Мята 2 лева на час и е в джаза след километър пеша, ама то е полезно ходенето и движението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие както подкарахте - накрая ще е на буферния паркинг в Младост (май по-добре в Обеля).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо проверих в гуглето къде точно се намира Майчин дом. Видях, че има нещо като паркинг, ама от къде да знам дали е за пациенти или за персонала на болницата.

@algor Не знаех, че Bgmaps покзват и синя/селена зона. На навигацията, която ще ползвам(Here) не се показват подобни неща. На място ще видя дали има такива зони, но ако няма ще трябва да се лутам докато намеря. Затова и попитах.

Пациент ще е съпругата ми, Има проблемна бременност, която вече е към края си и в последните седмици се занимаваме само с доктори, консултации и тем подобни.

Благодаря на всички за отговорите. Утре ще ми е по-спокойно, че поне на нея няма да ѝ се налага да ходи пеша през половин София. :)

Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как се паркира в района

56cf6997d6beb_Screenshot-25.02.2016-2051

ул. "Хан Пресиан" (на гърба на М.дом). Поразгледайте наоколо ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Вие както подкарахте - накрая ще е на буферния паркинг в Младост (май по-добре в Обеля).

Не знаех, че 900 метра до километър е чак такова огромно разстояние.
А и човека може да остави жена си пред входа и да отиде някъде да паркира, та само той ще ходи пеша.

Аз това често го правя в село София едно, че обичам движението и второ не винаги има място за паркиране пред мястото на посещението ни.
Е, аз поне не правя драма от това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, XECUTIONER написа:

Аха. И ти си бил пациент преди време.:D

Дам! Причаквах придружителките ... :D  :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.