Премини към съдържанието
enforceR

Предложения за гейминг слушалки (150лв)

Препоръчан отговор

Ще сменям сегашните ми китайски и ми се иска да споделите мнението си .. За сега съм се загледал в новият модел на Plantronics Rig 500HD или Е  зависи .. Гледах няколко ревюта на слушалки в този ценови диапазон .. Steelseries v3 микрофона ми се струва много тих пък не са толкова евтини слушалки .. Рейзър знам , че е само като марка иначе качеството е под съмнение . Вие какво ще ми предложите .. Главната цел на слушалките е да се чувам добре в онлайн игрите като ЦС и т.н , също ще се радвам и да вадят стабилен звук .. И за да не отварям още една тема  съм отворен за предложения да си купя било по интернет или още по-удобно в някой магазин в София - но ми се ще да приемат и пейпал начин за плащане . Ако съм пропуснал нещо ще добавя , за сега мисля , че е това . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До този ценови диапазон без да правя реклама мисля, че най-удачните са Kingston HyperX Cloud I. Те са брандирани Takstar Pro 80, които свирят доста добре. Имат доста аксесоари - сменяеми наушници, микрофона се сваля, кабела е текстилен (оплетен), кабел за мобилен телефон, чантичка за пренасяне и т.н. Разбира се си имат и недостатъци като това, че дистанционното в кабела няма щипка за дрехи. (Може да се реши проблема с един кламер или безопасна игла, но няма да е естетически). Друго е, че лично на мен малко ми стягат, защото нося цайси може би и са тежички (защото все пак конструкцията им е метална). Това предполага повече здравина, но лично на мен ми носят дискомфорт при продължителна употреба (макар в ревютата, които гледах да няма отзиви, че стискат и четох, че дори cloud 2 повече стягали). Трябва да се мерят на място най-добре, защото това е малко като купуването на обувки. Аз все още имам надежда, че ще се отпуснат (взех си ги миналата седмица след един месец избиране на слушалки сигурно до 150 лв) и смея да твърдя, че от прегледаните модели тези най ми допаднаха, но ако не се отпуснат ще се наложи да ги върна (ако съумея да им запазя търговския вид разбира се - имам време още седмица да ги тествам преди да реша). Като цяло хедсетите са малко кофти като качество за парите си. Най-добре отделни слушалки и отделен микрофон и макар да го знам, на мен ми е неудобно да са разделени. Иначе съм ползвал и евтинджоци като Canyon или A4Tech HS-800 (който бяха доста добре за парите си, макар че се разпаднаха след 10 месечно интензивно ползване), до средно скъпи модели като AKG K44 v2 / K77, Sennheiser HD205 (HD201 са удобни) и тези са ми най-скъпите до момента. Бях хвърлил око на Game Zero или HD363d, но определено толкова пари за слушалки не мисля да давам в момента. Та моя съвет е да погледнеш Kingston-a и ако са ти удобни да си ги вземеш. Аз имам 2 чифта и за игрите, където ми трябва микрофон като SC2 отборните игри си ползвам тях, за по-дълга работа ползвам AKG K44 или тапите от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора наистина бях забравил cloud 1 Само чакам да ми бъдат преведени пари и ще ги купя . А разликата Cloud 1 и 2 е само звуковата карта ( софтуерното 7.1) ? Ако е това не ми пречи кой знае колко 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно е 7.1 съраунда да, но и без това той не е истински такъв, а виртуален. Отделно Cloud 1 е с жак, а Cloud 2 с USB и при вторите си ограничен на кои устройства можеш да ги ползва. Има и разлики в микрофона и казват, че е по-добър и шумоизолиращ, но пък се чувал по-кофти заради USB-то (все пак не се ползва вградената звукова карта, а собствената такава на Cloud 2). Има разлики и в дистанционното (малко повече опции) и нещо за мемори пяната в наушниците. Сигурно имат и други леки козметични разлики и изчистване на проблеми от Cloud 1, но на мен тези незначителни подобрения не ми се сториха причина да дам 60 кинта отгоре за 2-ката. Друг недостатък и на двата модела е, че импенденса им е 60 ома. Не че е голям проблем, но по-добър звук ще вадят с външна звукова карта като тази на Asus Xonar например. 2-ката имат и неодимови магнити между другото. Иначе повечето характеристики са сходни и всичко опира до бюджета.

http://gameidealist.com/gift-guides/gaming-headsets-hyperx-cloud-vs-hyperx-cloud-ii-features-comparison/

Но първо не е зле да се пробват на място ако е възможно, защото наистина са тежички и леко стискат (макар така по-добре да изолираш външната среда).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.