Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Наскоро сменим компа и инсталирах най новата версия и ми се появи следния проблем,както е показан на снимката.

Трябва повторно да се логна.Директно се изключва.

Само като се появи Промото от чат стая.Иначе си работи след като се пусне пак.

Някой може ли да помогне.

Благодаря ...

error skype.JPG

Редактирано от gunay_67 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква ОС го прави този проблем?Грешката идва понеже  Скайп не харесва това,че не може да идентифицира IP адреса на компютъра,оперативната система,че даже не можело да се види лиценза на ОС.Много нахални станаха тези!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хора ще се откажат от ползване на Skype, ако Microsoft пордължават с глупостите. Забелязва се напоследък и доста проблеми със програмата на компютри с ОС ХР.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те много хора ще се откажат от Windows, ако онези тъпаци продължават с глупостите си. Тотално съм разочарован от Майкрософт, особено пък от наглата им политика в последните 2 години.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Димитър 59 написа:

На каква ОС го прави този проблем?Грешката идва понеже  Скайп не харесва това,че не може да идентифицира IP адреса на компютъра,оперативната система,че даже не можело да се види лиценза на ОС.Много нахални станаха тези!

На XP съм SP 3.

Опитах със стара версия на програмата,като изключих нет'а,но пък тогава не се инсталира.

Ползвам го за работа иначе да съм го махнал досега...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения вариант е да си инсталираш портабъл версията 3.8. С нея горе долу върви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Емил Костов написа:

Единствения вариант е да си инсталираш портабъл версията 3.8. С нея горе долу върви.

Ok.Ще пробвам.Мерси...

Изтеглих си версия Skype 3.8.0.188 Portable RePack от Zelka'та.

Тръгва си без проблем и дано повече да си нямам ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целенасочени действия от страна на Майкрософт:whist:Има списък от ай пи адреси на Майкрософт които чрез блокиране през хост файла  намаляват вероятността от грешки и сривове пример  rad.msn.com   Адресите са около 20:whist: За да ги откриеш търси спиране на досадната реклама в скайп;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.