Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мъжът ми периодично решава да ми блокира сайтовете за групово пазаруване и го прави. Обаче, за мене, те са като за него новините, просто се изнервям ако не ги разгледам. Прочетох това онова в нета за блокиране на сайтове, но във file hosts, нищо не е писал; от родителския контрол не знам как да се отблокира, изобщо си нямам идея какво да направя. Моля помогнете ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо трябва да знаеш как са блокирание тези сайтове. От рутера ли, от браузера ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре говорете с мъжа си. Явно си има причина да ги забранява.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не знаем как са блокирани, какво можем ние да направим? Поинтересувайте се повече защо и как са блокирани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви изписва в браузъра, когато посетите даден сайт и изписва ли се нещо въобще? Това само от едно устройство ли е или от всички устройства у вас? Питайте интернет доставчика си. За мен обаче съветът на @Емил Костов е най-добър...

от родителския контрол не знам как да се отблокира

Е, ако имате програма за родителски контрол какво се чудите.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и от hosts  файла да са блокирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ettyz написа:

но във file hosts, нищо не е писал

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрият вариант е да говорите със съпруга си. Ако "любовникът" (компютърът) ви заема повечето от времето ви и не ви остава време за дома и съпруга ви, мога да го разбера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ettyz написа:

...

Бойкотирайте мъжа си! Откажете интимните контакти с него. Много коварно женско оръжие и нека си припомни магията на онанизма. А вие в това време преминете на живо дистро tails. Най-ефективното браузване в бранша, без да ви пука за малоумия като манипулиране на hosts, родителски контроли и прочие шитнящини.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ettyz написа:

Здравейте, мъжът ми периодично решава да ми блокира сайтовете за групово пазаруване и го прави.

Това ряпа да яде!Много важно някакви си сайтове.Лошо щеше да е ако ти блокира банковата сметка.Ако си някоя,която харчи наляво на дясно и това ще се случи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ettyz написа:

Здравейте, мъжът ми периодично решава да ми блокира сайтовете за групово пазаруване и го прави. Обаче, за мене, те са като за него новините, просто се изнервям ако не ги разгледам. Прочетох това онова в нета за блокиране на сайтове, но във file hosts, нищо не е писал; от родителския контрол не знам как да се отблокира, изобщо си нямам идея какво да направя. Моля помогнете ми!

Нищо не правете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• от 5FDP
      Здравейте, търся си интернет в София, широк център без договор. Можете ли да препоръчате нещо евтино10-12лв/месец, може и с предплата за няколко месеца?
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от dipsuchos
      2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.