Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Реших да си правя бюджетна конфигурация със компоненти морално остаряли. До сега съм намерил видеокарта - Nvidia GTX590; дъно MSI 790FX-GD70 AM3 със процесор AMD Phenom 1090T black edition. Предстои захранване - колко вата да бъде? RAM памет мога да намеря corsair vengence 2400Mhz 2х4Gb - заслужава ли си и ще работи ли  както подобава при положение, че на дъното ОС на паметта е 2133Mhz? Ще имам желание на клок и на процесора и на видеокартата ( за захранването ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-520GB-BRONZE/

Картата е много лакома а и процесора не трябва да се забравя. Това като минимум и да е ново не на старо.

Лично аз бих се замислил за http://nikem-bg.net/computer-components/XFX-TS-650W-GOLD-P1-650G-TS3X/description.html

пс. С тоя процесор се поддържа до 1333MHz та за по-високи честоти клок. Като гледам дъното максимума е 2133MHz.

Демек дали си заслужава зависи от цената на която ще я вземеш.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговора.:) Аз си мислех за поне 700вата. За РАМта разбрах ... ще се пипа от БИОСа ако се стигне до там. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай на предвид и че паметта вероятно е с високи радиатори и може да запира в охладителя (хубавите са обемисти а ще ти трябва).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.