Премини към съдържанието
nikikaldata

Малко помощ за USB 3.0 Драйвъри за Win7

Препоръчан отговор

Инсталирах на нов лаптоп Lenovo g50 Windows 7  x64 добавих всички драйвъри, само за USB 3.0 драйвърите като се опитам да ги инсталирам изписва 

this computer does not meet the minimum requirements for installing the software

някой има ли идея от какво може да е това.

Благодаря предварително.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно драйвърът не е за това устройство. Точният модел на лаптопа е G50-XX?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитах за модела на лаптопа, а не за драйвъра.

Има и такъв:

http://support.lenovo.com/bg/bg/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/g50-30-notebook-lenovo?c=1&beta=false

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря не съм обърнал внимание. Ще погледна по-късно кой модел е точно във момента не е при мен. 

Явно това ми е грешката.

Редактирано от nikikaldata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се инсталира Chipset driver и аз преди след преинсталация имах такъв проблем  USB .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, adersa написа:

Трябва да се инсталира Chipset driver и аз преди след преинсталация имах такъв проблем  USB .

Паак ръсим глупости! Човекът няма драйвър за USB 3.0! Нали правиш разлика с няма USB  и/или чипсет драйвър?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем незнам дали са глупости но на моята машинка стана точно така като пуснах телефона  с USB на лаптопа даваше грешки , че не може да се инсталира драйвера после пуснах тема тук и май Емо Костов ме насочи , че липсва важния Chipset Driver .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си последователност при инсталиране на драйвърите, която почти винаги започва с чипсета, след което контролерите за входно/изходни протоколи - в случая USB 3.0. Опитай наново инсталацията на драйвърите, като започнеш с чипсета, но премахни всички инсталирани от Диспечера на устройствата преди това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.