Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте бих искал малко помощ За драйверите на интернета ми.Защото бях  го преинсталирал и сега се чудя какво да правя и от кой сайт да си изтегля тези драйвери и как мога да го направя без интернет не съм запознат с тези работи :(

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш ги в този случай на друг компютър.Копираш ги на флашка и я поставяш после на компютъра,който е без драйвър, за да си ги инсталираш.Няма как да кажем от кой сайт да  свалиш драйвърите,без да знаем модела на мрежовата карта или лан картата(ако искаш свързване с кабел).Ако е лаптоп,номера на модела може да помогне повече,за откриване на всички драйвъри

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант - изтегляш си Driver Genius Professional Edition.

Ще ти тества всичкия хардуер и ще ти предложи драйвъри. На пробната версия няма автоматично изтегляне. Поне ще знаеш кой драйвър да търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, jhoro написа:

Вариант - изтегляш си Driver Genius Professional Edition.

Ти се шегуваш - без интернет?

Звездиляне, на друг компютър изтегляш 3DP Net, записваш на флашка и стартираш като администратор на твоя компютър.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ExaFlop написа:

ти пък само интернет ти е в главата, а телепатия, телекинеза ...

Spoiler

По телефона говорят двама:
- Не си ми изпратил файла, а страшно ми трябва.
- Извинявай, модема ми не работи, но измислих нещо.
- Кажи !?
- Отвори нов файл в текстовия редактор, преобразувай го в шестнадесетичен вид, задай му размер 1 854 364 байта и записвай: A5 C8 B3 8F ...

Spoiler

Вица цитирам по памет.

Ние си приказваме, не обиждаме и не унижаваме никого, ама автора ...

Поне да беше написал, на какво иска да пуска интернет достъп. На компютър (деск- или лап-топ), на телефон, на телевизор или на  ... казанчето в тоалетната.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава Звездилян да сподели дали е свършил работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, jhoro написа:

Поне да беше написал, на какво иска да пуска интернет достъп. На компютър (деск- или лап-топ), на телефон, на телевизор или на  ... казанчето в тоалетната.

Нали е дал бонус: За драйверите на интернета ми.Защото бях  го преинсталирал ...“ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Покажи скритото съдържание

о телефона говорят двама:
- Не си ми изпратил файла, а страшно ми трябва.
- Извинявай, модема ми не работи, но измислих нещо.
- Кажи !?
- Отвори нов файл в текстовия редактор, преобразувай го в шестнадесетичен вид, задай му размер 1 854 364 байта и записвай: A5 C8 B3 8F ...

Вица цитирам по памет.

На редосеялката с вертикално излитане

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Димитър 59 написа:

Нали е дал бонус: За драйверите на интернета ми. Защото бях  го преинсталирал ...“ 

Дал е ... таратанци.

Принципно - драйвъри за интернет няма. На него му се губи драйвър (софтуерен компонент, използван за  взаимодействие с хардуерни устройства) за интернет адаптер. Интернет нито е софт-, нито хадуерно устройство. Интернет е глобална система от взаимносвързани компютърни мрежи. Така че - няма как да "имаш/нямаш Интернет" - може да имаш/нямаш достъп до Интернет.

Също така не става ясно какво е преинсталирал. :hush:

преди 2 минути, ExaFlop написа:

На редосеялката с вертикално излитане

Ако е съветско производство ...

Spoiler

Съобщение на ТАСС:
"Вчера, близко до съветско-китайската граница два наши трактора кротко оряли.
Китайска батарея нападнала тракторите и открила огън по тях.
Тракторите се разгърнали, мирно отвърнали на огъня, унищожили китайските агресори и отлетели в базата."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, jhoro написа:

Съобщение на ТАСС:
Тракторите се разгърнали, мирно отвърнали на огъня, унищожили китайските агресори и отлетели в базата."

Точно тази продукция имах предвид, но по-съвременния вариант - с Глонав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Дал е ... таратанци.

Принципно - драйвъри за интернет няма. На него му се губи драйвър (софтуерен компонент, използван за  взаимодействие с хардуерни устройства) за интернет адаптер. Интернет нито е софт-, нито хадуерно устройство. Интернет е глобална система от взаимносвързани компютърни мрежи. Така че - няма как да "имаш/нямаш Интернет" - може да имаш/нямаш достъп до Интернет.

Също така не става ясно какво е преинсталирал. :hush:

Затвори скритото съдържание

Съобщение на ТАСС:

Tи цяла лекция си написал по въпроса,значи си разбрал всичко по въпроса от неговия малък „бонус“.Трябваше ли тогава да се бъзикате с него?Все пак,той се е регистрирал в Калдата днес,преди да напише този първи негов пост.Защо да гоним новите потребители от тук,че да идат да питат в друг форум?Ще дам пример с мен.Преди да се регистрирам в Калдата,бях се регистрирал в друг конкурентен подобен форум.Още в първите ми постове там,се намериха отворковци,които се правеха на интересни и противоречеха на всичко.В един момент им теглих една черта и се регистрирах тук,със абсолютно същото потребителско име.След години са ме видяли явно и ми изпращаха на имеила покана,да не би да съм си „забравил“ паролата за техния сайт...!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те съм искал изобщо да гоня или обиждам когото и да е (нови или стари потребители).

Все още очаквам уважаемия @Zvezdilyan Petkov да сподели - какво точно е устройството (компютър може би) - модел, марка и каква ОС е преинсталирал.

Обещавам тържествено да му съдействам максимално за решаване на проблемите. Заклех се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Zvezdilyan Petkov написа:

Здравейте бих искал малко помощ За драйверите на интернета ми.Защото бях  го преинсталирал и сега се чудя какво да правя и от кой сайт да си изтегля тези драйвери и как мога да го направя без интернет не съм запознат с тези работи :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, jhoro написа:

Обещавам тържествено да му съдействам максимално за решаване на проблемите. Заклех се.

Ще следим дали ще си изпълниш обещанието.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Ще следим дали ще си изпълниш обещанието.

Започвам

predskazanie-s-kristalna-topka.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ExaFlop написа:

Звездиляне, на друг компютър изтегляш 3DP Net, записваш на флашка и стартираш като администратор на твоя компютър.

Това направи ли?

И като завърши, рестартирай компютъра.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах не съм запознат с цялата изправност на компютъра ми бях си записал windows xp понеже такъв ми е компютъра за съжаление незнам марката на самия компютър и незнам какво е ос:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_bg.php

посети този адрес, щракни на Server 1 или на Server 2. Ще пита за записване на файл 3DP_Net_v1602.exe - ще да се запише на флашка или SD карта, ако се ползва телефон/таблет. Пренеси носителя на компютъра, щракни с десен бутон по файла 3DP_Net_v1602.exe от картата/флашката и избери Run as Administrator. Следвай съветника и като завърши, рестартирай компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ExaFlop написа:

Това направи ли?

И като завърши, рестартирай компютъра.

Не съм и добре ще се опитам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, jhoro написа:

Започвам

Какво чакаш?Почвай с въпросите.Човека не знае какво е ОС!Чака лекциите ти по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ух, къф зъл надзорник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ExaFlop написа:

Само да попитам тези драйвери от самия компютър ли да се опитам да ги сваля или от друг 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ExaFlop написа:

Или на телефон, или на таблет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Димитър 59 написа:

Какво чакаш?Почвай с въпросите.Човека не знае какво е ОС!Чака лекциите ти по въпроса.

Чакай, че на топката хванах един друг канал и се зазяпах ...

преди 5 минути, Zvezdilyan Petkov написа:

Първо - тук не ти се е получило цитирането. Когато искаш да цитираш - кликваш на "Цитирай" и пишаш под полето с цитирания текст.

преди 5 минути, Zvezdilyan Petkov написа:

Само да попитам тези драйвери от самия компютър ли да се опитам да ги сваля или от друг 

Как да го свалиш от твоя компютър - нали няма достър до интернет? На другата машина ще ги свалиш, ще ги запишеш на нещо (флашка примерно) и после ще ги прехвърлиш на твоя компютър.

преди 19 минути, Zvezdilyan Petkov написа:

Както казах не съм запознат с цялата изправност на компютъра ми бях си записал windows xp понеже такъв ми е компютъра за съжаление незнам марката на самия компютър и незнам какво е ос:(

Отзад напред - ОС = опареционна система. В случая - Уиндоус ХР. Добре ще е (ако знаеш) да кажеш и SP (сървиз пак) 1, 2 или 3 е.

Разбра се, че е десктоп (настолен) компютър.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така благодаря за съветите без съмнение това е най-добрия сайт ще кажа на един приятел да ми запише драйверите на флашка и ще си ги прехвърля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.