Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,ако темата не е за тук,моля да бъде преместена! Въпроса ми е следния - имам таблет на който искам да кача навигация,около 3GB.Но самата вградена памет е 2гб...Пробвах да я инстална от картата памет,но не тръгва,после я пробвах на телефон с 16 гига,и във вътрешното хранилище си върви перфектно..Та как мога да инсталирам навигацията на сд-картата? Таблета е алкател пикси,андроид кит кат.                                                      

Редактирано от Kiril Sanquez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kiril Sanquez написа:

Здравейте,ако темата не е за тук,моля да бъде преместена! Въпроса ми е следния:                                                                                   Имам таблет на който искам да кача навигация,около 3GB.Но самата вградена памет е 2гб...Пробвах да я инстална от картата памет,но не тръгва,после я пробвах на телефон с 16 гига,и във вътрешното хранилище си върви перфектно..Та как мога да инсталирам навигацията на сд-картата? Таблета е алкател пикси,андроид кит кат.                                                      

Ако кажете каква е навигацията може и да успеем да ви помогнем. Например iGO се инсталира в основната памет, но картите може да са на SD картата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, niki292002 написа:

Като изтеглиш смислена навигация като Sygic, IGO.

Точно Sygic e! С картите на почти цяла европа,за това и е над 3,7 гига..На тела я инсталнах във вътрешното хранилище,но после изобщо нямам опция да я местя на сд,пробвах с разни там програми-file commander,app нещо си,но не може да се мести,а андроида е лолипоп.На таблета изобщо не мога и да пробвам,понеже има само 2 гига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kiril Sanquez написа:

Точно Sygic e! С картите на почти цяла европа,за това и е над 3,7 гига..На тела я инсталнах във вътрешното хранилище,но после изобщо нямам опция да я местя на сд,пробвах с разни там програми-file commander,app нещо си,но не може да се мести,а андроида е лолипоп.На таблета изобщо не мога и да пробвам,понеже има само 2 гига.

Ако разбирате от английски (дори и малко), пробвайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niki292002 написа:

Ако разбирате от английски (дори и малко), пробвайте

Правя всичко точно както е описано,обаче накрая се получава че имам по една папка и във вътрешната памет,и в картата...като изтрия тази от картата,програмата си работи нормално.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.