Премини към съдържанието
psycho666

Не мога да правя снимки

Препоръчан отговор

Така, пробема е от windows-а , сегурен съм защото преди като бях на Windows XP и бях влезнал в CS  и натискам Prt Scr SysRq и после Ctrl + V в скайпа или някъде другате и снимката се пейства, а сега НЕ трябва да съм в играта и само тогава ще стане, а ако съм в играта, ще се пейстне черна снимка или снимка на  десктопа :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само за CS ли важи? Влез в настройките и виж кое копче ти е зададено за направа на Screenshot. След което търсиш снимките в директорията на играта.

През Steam ли я играеш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега направих тест с GTA SA и там снимките стават, ама в CS 1.6 не стават

с free edition съм, а преди на Windos XP ставаха,а сега не стават

копчето за снимки е prtScr SysRq  - сега в GTA SA с него направих снимката и стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В GTA може и да е настроено копчето за снимка да е на Prt Scr., но на CS да е някой от F-овете, така че най-добре погледни кое как е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в папката на играта дали няма подпапка с името Screenshots или нещо подобно. При някои игри като например StarCraft 2 с бутона Print Scr след това в paint с Ctrl + V изкарва черна снимка, но в папката на играта в C:\Documents\StarCraft II\Screenshots си има папка и там са си запазени автоматично и са си ОК. Така се случва и при King's Bounty поредицата...За да се запазват коректно снимки от игри ползвам Fraps 1.9d която е безплатна или MSIAfterburner. Обикновените програми за запазване на screenshots като PicPick, ScreenPresso и т.н. съм забелязал, че имат проблеми със снимането на игри. Fraps 1.9d (или по-новите, които са платени), MSIAfterburner или софтуера на nVidia (GeForce Experience - ShadowPlay) или този на AMD (AMD Gaming Evolved) обаче се справят повече от добре. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.