Премини към съдържанието
Cvetanov Posveteniat

(Зареждане на драйвер) проблем с преинсталация на лаптоп.

Препоръчан отговор

За един ден две теми пускам. Егати досадният човек де се извадих. Ама знам, че тука винаги помагате. Кога какви проблеми съм имал, тука решение винаги има. Евалата!

Предубеден (но с интуиция) за проблем с преинсталация на сравнително нов модел лаптоп малко се изложих, но те на, не беше напразно. Казусът е, че и с ДВД и с флаш ми излиза следният проблем (прикаченият файл) при опит за преинсталация на win 7. Търсих информация в интернет, също и във форума, не упсях да намеря никакво решение по темата. Моля, всеки който има каквато и да е информация да помогне с каквото може. Кви драйвери ми иска какво чудо? Благодаря предварително  :)

12782499_934351193339264_1052700276_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да инсталираш Windows 8.1 MSDN, поради ред причини.

Създаваш USB-флашка с помощта на Rufus или с официалния инструмент на маикрософт.

Щом създадеш работеща флашка, рестартираш компютъра и търсиш в настройките на биоса - Secure Boot и Fast Boot.

Забрани ги временно.

След това стартираш флашката и започваш процедурата по инсталирането на новата ОС.

Щом завършиш стъпките по инсталирането на ОС, следва да инсталираш най-новите драйвери - чипсет, видео, аудио, звук, lan, wlan и др.

Щом свършиш с драйверите, следващаа стъпка е да инсталираш всички необходими актуализации.

Последното нещо което остава е да инсталираш желаните програми и др...

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм разрешавал този проблем със замяна на релийза на оса и носителя. Виждал съм и как се ползват ръчно въведени сата драйвери .

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези дни бях малко зает и чак сега се освободих и ви пиша. Направих клипче със самият проблем. Биос настройките, всичко, което е необходимо го правя, вижте клипчето. Моооооооооля ви, помогнете!

http://vbox7.com/play:4b6622365b

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.