Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми компютър до 700 лева разполагам със хард диск 500 gb друго от стария компютър не мога да взема имам и монитор който е 17 инча на Acer http://www.pcworld.com/product/1414628/acer-v173-lcd-monitor.html това е той благодаря за вниманието :) ще се ползва за игри 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

GB H110M-S2H LGA1151 
I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
8GB DDR4 2133 KINGSTON 
DeepCool Case TESSERACT BF USB 3.0 
XFX TS 430W 80Plus Bronze Power Supply P1-430S-XXB9 
DeepCool 120mm Xfan DP-FDC-XF120 

Обща стойност - 582.09 лв. с ДДС

И продължава да събираш парички за да добавиш и една хубава видеокарта.По желание може още сега да запълниш бюджета с едно ССД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, onogondur написа:

Количка

GB H110M-S2H LGA1151 
8GB DDR4 2133 KINGSTON 

И продължава да събираш парички за да добавиш и една хубава видеокарта.По желание може още сега да запълниш бюджета с едно ССД.

как му сглоби конфигурация за игри без видеокарта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, eminem_vr написа:

как му сглоби конфигурация за игри без видеокарта?

Реших да предложа на автора на темата временно да ползва вградената в процесора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви игри ще могат да се играят със вградено видео ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка една съвременна игра.Особено и в случая на вашият монитор,с ниска резолюция.

Другият вариант е да се орежат още дъното,кутията,захранването,и да се вмъкне и една видеокарта.Но стават прекалено много компромиси и аз не препоръчвам това.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помисля и ще избера благодаря на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакайте все пак,предполагам може още някой да се включи в темата.Като има повече мнения,по-лесно се решава.Така или иначе,няма за къде да бързате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/55867p1r54936p1r2248p1r55002p1r50876p1r52201p1rf.html Ето с отделна видео карта, но както се спомена по-горе - по-добре карай известно време с вградената видео карта, която ще ти е достатъчна за повечето игри на ниски настройки и по-ниска резолюция и след това си вземи отделна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Здравейте трябва ми компютър до 700 лева разполагам със хард диск 500 gb друго от стария компютър не мога да взема имам и монитор който е 17 инча на Acer http://www.pcworld.com/product/1414628/acer-v173-lcd-monitor.html това е той благодаря за вниманието :) ще се ползва за игри 

Държиш ли частите да са нови? Защото ако е така наистина е по-добре да направиш компромис и да събереш пари за видеокарта. Втора ръка може да се събере някаква конфигурация за игри, особено ако ще се ползва този монитор. С ввградената видеокарта няма да можеш да играеш почти нищо или поне настройките ще са много осакатени. Майнкрафт ще ти върви доста добре обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам следното нещо:
R7 360 с гаранция - 170лв + 

Samsung 4GB DDR4 2133MHz CL15 1.2V M378A5143DB0-CPB 
MSI H110M PRO VD LGA1151 
Case DeepCool mATX WAVE Black USB3.0 

Обща стойност - 536.17 лв. с ДДС

Линк:
http://nikem-bg.net/cart/54936p1r55763p1r56105p1r55198p1r55275p1rf.html

Като на първо време е задължително да си вземеш още 4GB рам и имаш завършена конфигурация :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Core i3-6100 3.7GHz 3MB Box

Asrock-H110M-HDV

8GB 2x4GB DDR4 2113 Kingston

DeepCool PSU 430W DE430

Zalman Case ATX Z1 Neo

Sapphire R7 250 2G GDDR5 UEFI

Цялата количка

Обща стойност: 692.89 лв. с ДДС.

Възможности за подобрения:

Asus Strix GTX 750TI OC 2G GDDR5 - Цена: 294.43 лева с ДДС.

ADATA SSD SP600 128G SATA 6GB - Цена: 92.41 лева с ДДС.

Редактирано от Phailadin (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.02.2016 г. at 23:22, onogondur написа:

Количка

GB H110M-S2H LGA1151 
8GB DDR4 2133 KINGSTON 

Това е добро предложение, само едно по мои лични наблюдения не ми харесват а това са кутиите TESSARACT на deepcool. Ако се замени с тази http://nikem-bg.net/computer-components/Zalman-Case-ATX-Z1-NEO/ ще е по добре!

Вентилатора и той отпада след като се замени кутията с Zalman. Вземи едно SSD и остава само след време да събереш пари за видео карта. Като му дойде време за видео карта пиши отново и ще ти изберем. 

http://nikem-bg.net/cart/55964p1r54936p1r52363p1r56038p1r55763p1r56356p1rf.html

Със SSD 698.94 лв.

Редактирано от goodly (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново събрах още пари и съм решил и монитор за около 200 лв да взема а компютър за 1000 какво най добро ще ми предложите за тези пари оставил съм си 30 лв за доставка аз от четене вчера това направих не знам кутията не ми харесва външния вид http://nikem-bg.net/cart/55867p1r54995p1r2248p1r52363p1r2240p1r56552p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам все пак сте посъбрал още парички.Това е хубаво,защото явно сте решил да инвестирате в качествени компоненти.В случая най-важно ще ви е процесора и монитора.Аз ви препоръчвам да заложите на добър процесор,и също така добър монитор.Видеокарта живот и здраве ще си купите след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е до колкото виждам за 1000 лв мога да имам добра конфигурация 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам,общият бюджет е 1200 лв. Заложете на достатъчно качествен монитор и добър процесор.Видеокарта ще си купите рано или късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да вдигна със 50 лв да взема хубав монитор със  FullHd

във тази конфигурация Хард няма да се взима 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз обаче ще си почивам,защото бях нощна смяна.Ако мога,ще се включа по-късно.До тогава се надявам някой друг съфорумец да ви обърне внимание.

Поздрави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Мога да вдигна със 50 лв да взема хубав монитор със  FullHd

във тази конфигурация Хард няма да се взима 

Количка

ASROCK H110M-HDV LGA1151 
i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX 
8G DDR4 2133 ADATA 
EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 
Zalman Case ATX Z3 USB3.0 
22 LG 22MP57VQ-P 

Обща стойност - 968.64 лв. с ДДС

Като остават още 280 лв до 1250 лв,както правилно съм разбрал че ще бъде бюджета.Съветът ми при това положение е да изчакате с купуването на видеокарта,като през това време съберете още средства.Да речем че за 350-400 лв може да се закупи достатъчно подходяща за конфигурацията видеокарта.Разбира се,вие си решавате дали няма да поискате по-добър монитор,което си е плюс отвсякъде.Все пак него гледате постоянно и е важно за очите.А пък видеокартата няма да избяга.

п.п. Колкото до монтажа на частите,при желание може да ги поръчате сглобени.Разбира се,аз препоръчвам да са поотделно,тъкмо и ще научите нещо не толкова трудно и страшно.Пък и има доста разяснителни клипове в нета как се сглобява компютър.Ето ви и една много добра статия.Четете,учете....

Как да сглобим компютър

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е 1000лв. за комп 200лв за монитор + още 50лв. Но само дето никой не попита за тези 1000лв. искаш ли да включва видео карта? Защото като дадеш общо 1250лв. за всички части + монитор, могат да останат пари но ще трябва да събереш още малко за видео карта и нейната доставка която ще е отделно разбира се.

Та това е главния въпрос дали за тез пари 1250лв. искаш всичко да включва или дали имаш възможност да посъбереш още парички, да речем към 100-150лв. и дали ти се чака примерно 1 месец ако ще чакаш заплата.

Ако пък чакаш заплата и можеш да отделиш за видео към общо 400-450 + тез пари които ще останат от бюджета който е 1250, ще можеш да избереш някой от тези варианти: GIGABYTE GV-N960OC-4GD , PALIT GTX960 JETSTREAM 4G  GD5 , MSI GTX 960 GDDR5 4GB GTX960 4GD5T OC 

Също тъка ме интересува стария ти хард кой модел е, щото ако е много стар, има вероятност да е не съвместим с портовете на дъното!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.