Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В последно време телефонът ми Samsung Galaxy S 5 взема да крашира доста често и не знам каква е причината.Единствения начин да заработи отново е да махна батерията и да го включа отново.Ако някой знае нещо по-въпросът ще му бъда много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво имате предвид с фабрични настройки....кажете ми по-подробно какво.

Редактирано от николай васев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като преинсталацията на компютъра.Връщаш му фабричните настройки,става така както си го взел от магазина.Отваряш си настройките,отиваш във backup and reses(Резервни копия и нулиране)  там избираш Factory data reset(Възстановяване на фабричните настройки).

Имай в предвид,че ще ти изтрие всичките приложения на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ви !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същия проблем имах и аз,актуализирах го ,след това смених батерията и всичко се оправи :)

Редактирано от zara_zara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да не е баш по темата, но за такава проста работа не ми се отваря нова тема. На Samsung J3 има светодиод за "светкавица" към камерата. Никъде в упътването не видях как да светна с този диод без да използвам камерата-просто да го използвам като лампичка ? Гледам по концерти всичко живо държи смартфони и светят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B3M2W0 написа:

Може да не е баш по темата, но за такава проста работа не ми се отваря нова тема. На Samsung J3 има светодиод за "светкавица" към камерата. Никъде в упътването не видях как да светна с този диод без да използвам камерата-просто да го използвам като лампичка ? Гледам по концерти всичко живо държи смартфони и светят.

В падащото меню трябва да има иконка за  flashlight :

Youtube видео ревю от 3та минута до към 3.20

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Моята грешка беше, че не плъзвах на ляво иконите на падащото меню, за да видя каквото ми трябва.

222.JPG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.