Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Не знам дали е правилното място да напиша тази тема, но все пак - много ми се иска някои от вас да споделят, ако имат опит в използването на ИТ екип или специалист за поддържането на служебни компютри. На доста места прочетох за Solitex, затова реших да ви пиша за впечатления. Някой от вас използвал ли е услугите им? Бих се радвала да прочета мнения по темата. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Не чакайте компютърните Ви системи да спрат

Когато нещо се обърка с вашите компютри и системи или имате нужда от ремонт на компютъра, тогава цялата работа спира. В масовия случай на компютърна поддръжка Вие трябва да чакате нещо да се счупи, преди вашия доставчик да започнете да го поправя. Този начин на работа изглежда имам смисъл, въпреки че може да доведе до спиране на работа за часове. Какво ако обаче има друг начин на работа, които предотвратява проблемите преди да се случат

Уаууу тия явно имат гадателски умения след като могат да предотвратяват счупвания. 

Интересно е и инфото за цените "започва от ХХХ" а до колко стигат .........

Да попитам и аз както в темата ви в дата-та кои са тия много места на който прочетохте за въпросната фирма щото аз нещо не откривам никакви мнения и определено на този фон питането ви прилича по скоро на прикрита реклама на въпросната фирма:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще изчакам отговора на постващия и ако е скрита реклама ще се заключи темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо поискай да ти дадат линк да речем към 3 от тия доста места на който са чели за въпросната фирма. 

Щот аз нещо не откривам мнения:) Може и да не знам как да ползвам нета.... знае ли човек. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредните мошенници :shock11:Желателно е във фирмата да имате поне един кадърен човек  запознат с информационните технплоги иначе тъпанари като Solitex могат да ви таксуват за щяло и  нещяло:min05:Ще ви пробутват ненужни услуги ,софтуер или ще заменят псевдо проблемен хардуер:shock11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.