Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам няколко въпроса относно компютъра на снимката . Напоследък започна да ме дразни, че някои игри като need for speed rivals и assassin's creed unity не ви вървят гладко , докато на gta 5 i fifa 15 нямам никакви проблеми. Не разбирам много, но мисля, че проблема ми идва от видеокартата. Моля някой който разбира да ми препоръча, най-евтиния вариант и тези игри да ми тръгнат нормално а и всякакви подобни. Предполага ще трябва да сменям и захранването затова пускам снимка и на това с което съм в момента, за да ми кажете дали става и ако не колко мога да му взема. Същ така искам да попитам, отзад на компютъра от дънната платка излиза някакъв hdmi изход. Дали това не е някава вградена видеокарта. Четох, че можело да и вдигна паметта и да ми свърши работа за това което писах по-горе. Мерси предварително :)

20160229_224124.jpg

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTX750TI (60W) не е проблем със захранването и е доста по-добра от R7 240.

Принципно захранването ще издържи и GTX950...

http://www.emag.bg/video-karta-zotac-nvidia-geforce-gtx-750-ti-2048mb-gddr5-128bit-mini-hdmi-2-x-dvi-zt-70601-10m/pd/DTYLZBBBM/?ref=prod_CMP-49_479_4178

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
    • от ivanov11
      Здравейте,
      бих искал да се посъветвам с вас за закупуване на нов компютър, който да е до 3 000 лв. Компютърът ще се използва само и единствено за монтаж. Към цената не влиза монитор. Бих искал да има здраво захранване и добро дъно, тъй като в даден момент може да се наложи да ъпгрейдвам конфигурацията. Относно монитор съм се насочил към 34'' на LG, който е UltraWide Screen. Бих искал да има 4TB хард, 256 SSD. Рам паметта не съм сигурен, че 16гб ще е достатъчно, но може отначало да сложа 16, а да има слотове за допълнителни платки.
      Общо взето е това.
      Благодаря!

• от HULK12345
      Един приятел ще си купува видеокарта за дъното, но не сме сигурни точно какво да изберем.
      Моля за препоръки за нещо под сто лева, защото дъното и компа са си доста старички според мен.
      Това е дъното.
      Процесора е почти най-добрия за това дъно Атлон 64х2.
      Рам паметта е на максимум.
      Просто иска по добро видео човека.
      Това дали става? 
      Ето го в пазарувай!
    • от transcend92
      За самата цел ще кача само снимка 
      по желаение ако може процесора да е последно поколение интел
      и дънната платка да може да се ъпгрейдва 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.