Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам каква камера бих могла да си купя с цел да наблюдавам какво се случва в стаята?Ситуацията е следната,имам малко бебе,което понякога оставям на свекърва ми,на която нямам много голямо доверие,и искам да наблюдавам какво прави с малката когато ме няма.Ако може да дадете съвет и да кажете как се свързва камерата и ако може да е на достъпна цена.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желателно е да е IP камера, още по-добре и безжична и свързана с рутера към интернет.

Така отвсякъде ще може да се гледа в реално време през интернет.

На това му се казва параноя :no-no: не го правете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Gogo456 написа:

Изпревари ме. Искам само да поясна на жената каква е разликата между двете версий.

650TVL няма нощно виждане.

700TVL има.

Камерата се свързва с wifi и настройката е супер проста през едно доста удобно приложение за смартфон с Android/IOS. Може да виждате какво се случва където и да сте, имате аудио и видео.

П.П. Пише се Xiaomi.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, niki292002 написа:

Изпревари ме. Искам само да поясна на жената каква е разликата между двете версий.

650TVL няма нощно виждане.

700TVL има.

Камерата се свързва с wifi и настройката е супер проста през едно доста удобно приложение за смартфон с Android/IOS. Може да виждате какво се случва където и да сте, имате аудио и видео.

П.П. Пише се Xiaomi.

Благодаря за забележката. Доста често бъркам името.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.