Премини към съдържанието
dani_mdm

Проблем с набиране и приемане на обаждания със Samsung Galaxy S ІІІ

Препоръчан отговор

Здравейте, след смяна на тъч панела в сервиз, взех телефона и сложих сим картата. Всичко друго работи, освен основното....да набера или приема разговор. Когато звъня отсрещния телефон звъни, без да може да се извърши разговор, по същия начин е и когато ме набират, телефона звъни, след като вдигна..нищо, нито говор, нито звук. Постоянно изписва, че няма мрежа и не може да се свърже с мрежата -Telenor. Помогнете, ако имате идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да помагаме?? Носиш обратно в сервиза и правиш рекламация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен или не е закачена антената, или е счупено пинчето за самата антена. (както беше при мен) В добрите сервизи дават 1 месец гаранция за извършения от тях ремонт, връщаш им го.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще направя след няколко дена, но си позволих да попитам, ако е нещо от настройките, което не знам, тъй като това ми е първия андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, dani_mdm написа:

Това ще направя след няколко дена, но си позволих да попитам, ако е нещо от настройките, което не знам, тъй като това ми е първия андроид.

Няма как да е от настройките и да ти дава, че губи мрежа. Проблема е хардуерен. Може да тестваш за всеки случай SIM картата в друг телефон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Няма как да е от настройките и да ти дава, че губи мрежа. Проблема е хардуерен. Може да тестваш за всеки случай SIM картата в друг телефон.

Да, ще го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.