Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм сигурен дали темата е за тук, но поразрових се и не открих точно такъв проблем като моя. Взех си нова мишка уш геймърска :D  Hama Urage обаче се появи проблем като я използвам на моменти засича просто за 1 секунда и след това се премества и е много дразнещо има някакъв драйвер към нея до колкото разбрах но мисля, че автоматично се инсталира дали е възможно там да се появява проблема някой да има идея :(:(

IMG_3808.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай мишката на друг компютър. Ако и там има същия проблем значи нещо не е наред в нея. Виж дали освен драйвера с него не върви и софтуер за управление и настройки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че има инсталиран драйвър за мишката (той най-вероятно е на Microsoft), инсталирай драйвъра, който идва с мишката.

Погледни в диспечера на задачи (taskmgr) да няма товарещ процес.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С самата мишка няма диск като купих мишката я пробвах на лаптопа и там като чели го нямаше проблема само с компа ... а пък старата мишка си работи на компютъра така, че не е от нерго. 

Редактирано от achilles_tw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам една A4tech Bloody 8, която имаше същия симптом. След смяната на 3 различни пада, твърдо реших да я засиля към кофата, ама си викам - айде последен шанс и докато се чудех откъде да изровя друг пад, тествах  направо върху бюрото...:no-no: работи без засечки.

Разбира се, инсталирането на драйвърите от производителя, както казаха преди мен, е първото, което трябва да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От самия пад не мисля че е защото през повечето време си работи и не просто да спре да се вдижи мишката след като засече за секунда се премества след това, а както казах за мишката нямам диск с драйвъри дали може да се свалят т някъде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се, че тази мишка няма нужда от спвциализиранв драйвър. Пробвай да деинсталираш мишката от диспечера на устройства и да рестартираш компютъра.

Виж и да не е закачена на USB 3.0 порт.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://de.hama.com/service/download/drivers/mice

Това е листа с моделите. uRage са към края, но има няколко модела...виж кой е твоя и си го дръпни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в сайта на производителя за драйверите.Опитай с някоя друга мишка на твоят компютър,дали такова е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

onogondur, няма драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, achilles_tw написа:

С самата мишка няма диск като купих мишката я пробвах на лаптопа и там като чели го нямаше проблема само с компа ... а пък старата мишка си работи на компютъра така, че не е от нерго. 

Като че ли работи или работи. Тествай тази мишка на друг компютър и провери. Никой не е казал, че проблема е в компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рестартирах компа няколко пъти вадих и включвах мишката също и сега акто че ли се оправи ще играя някоя игра и ще поцъкам да видя, но като че ли се оправи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, дръндю написа:

някой знае ли как се разглобява мишка HAMA  AM7300 

Ти искаш да видиш какво има вътре ли? Ще я ползваш лш след това като мишка?

Ако е първото - с чука. Ако е второто - виж под батериите дали няма винтчета.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винтчета може дас са скрити и под "крачетата".

преди 22 минути, дръндю написа:

капана за мишки щракна :)

някой знае ли как се разглобява мишка HAMA  AM7300 

въпросът не е за тази тема, но не ми се иска да създавам друга с вероятност за един два отговора

Нали знаеш, че е редно да си в отделна тема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросната мишка е абсолютен боклук. Има осезаем проблем с микреците (нещата, които цъкат). Имах такава преди години. Ако имаш реален проблем с оптиката мога да опитам да я изровя (ако я пазя) и да ти я изпратя (ще се наложи да прехвърлиш микреците от твоята, ако имаш бегъл опит с поялник не е проблем). Като цяло избягвай продукти на HAMA, много по-добре се държат 20 лв-и мишки на Logitech.

А ако искаш по-качествена геймърска, се насочи към SteelSeries, Logitech G сериите или  Razer ( но специално за Razer, когато се спреш на модел прегледай ревюта, защото имат страшни боклуци ). Ако бюджетът ти е ограничен можеш да вземеш SteelSeries на старо ( има дори и с остатъчна гаранция ).

п.с. А относно падовете аз от доста време ползвам два SteelSeries QCK - цените са доста сносни и издържат доста време.

Редактирано от borovaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от AnonymousGamer
      Предложете някви игри за лаптоп с следните характеристики 
      ProBook 6475B ; 
      AMD A6-4400M 2.7 GHz ;
       4GB DDR3 (RAM)
       AMD Radeon HD 7520G - 512 MB, Core: 686 MHz

П.С извинявам се ако темата ми не е в правилният раздел нов съм 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.