Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм сигурен дали темата е за тук, но поразрових се и не открих точно такъв проблем като моя. Взех си нова мишка уш геймърска :D  Hama Urage обаче се появи проблем като я използвам на моменти засича просто за 1 секунда и след това се премества и е много дразнещо има някакъв драйвер към нея до колкото разбрах но мисля, че автоматично се инсталира дали е възможно там да се появява проблема някой да има идея :(:(

IMG_3808.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай мишката на друг компютър. Ако и там има същия проблем значи нещо не е наред в нея. Виж дали освен драйвера с него не върви и софтуер за управление и настройки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че има инсталиран драйвър за мишката (той най-вероятно е на Microsoft), инсталирай драйвъра, който идва с мишката.

Погледни в диспечера на задачи (taskmgr) да няма товарещ процес.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С самата мишка няма диск като купих мишката я пробвах на лаптопа и там като чели го нямаше проблема само с компа ... а пък старата мишка си работи на компютъра така, че не е от нерго. 

Редактирано от achilles_tw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам една A4tech Bloody 8, която имаше същия симптом. След смяната на 3 различни пада, твърдо реших да я засиля към кофата, ама си викам - айде последен шанс и докато се чудех откъде да изровя друг пад, тествах  направо върху бюрото...:no-no: работи без засечки.

Разбира се, инсталирането на драйвърите от производителя, както казаха преди мен, е първото, което трябва да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От самия пад не мисля че е защото през повечето време си работи и не просто да спре да се вдижи мишката след като засече за секунда се премества след това, а както казах за мишката нямам диск с драйвъри дали може да се свалят т някъде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се, че тази мишка няма нужда от спвциализиранв драйвър. Пробвай да деинсталираш мишката от диспечера на устройства и да рестартираш компютъра.

Виж и да не е закачена на USB 3.0 порт.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://de.hama.com/service/download/drivers/mice

Това е листа с моделите. uRage са към края, но има няколко модела...виж кой е твоя и си го дръпни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в сайта на производителя за драйверите.Опитай с някоя друга мишка на твоят компютър,дали такова е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

onogondur, няма драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, achilles_tw написа:

С самата мишка няма диск като купих мишката я пробвах на лаптопа и там като чели го нямаше проблема само с компа ... а пък старата мишка си работи на компютъра така, че не е от нерго. 

Като че ли работи или работи. Тествай тази мишка на друг компютър и провери. Никой не е казал, че проблема е в компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рестартирах компа няколко пъти вадих и включвах мишката също и сега акто че ли се оправи ще играя някоя игра и ще поцъкам да видя, но като че ли се оправи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, дръндю написа:

някой знае ли как се разглобява мишка HAMA  AM7300 

Ти искаш да видиш какво има вътре ли? Ще я ползваш лш след това като мишка?

Ако е първото - с чука. Ако е второто - виж под батериите дали няма винтчета.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винтчета може дас са скрити и под "крачетата".

преди 22 минути, дръндю написа:

капана за мишки щракна :)

някой знае ли как се разглобява мишка HAMA  AM7300 

въпросът не е за тази тема, но не ми се иска да създавам друга с вероятност за един два отговора

Нали знаеш, че е редно да си в отделна тема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросната мишка е абсолютен боклук. Има осезаем проблем с микреците (нещата, които цъкат). Имах такава преди години. Ако имаш реален проблем с оптиката мога да опитам да я изровя (ако я пазя) и да ти я изпратя (ще се наложи да прехвърлиш микреците от твоята, ако имаш бегъл опит с поялник не е проблем). Като цяло избягвай продукти на HAMA, много по-добре се държат 20 лв-и мишки на Logitech.

А ако искаш по-качествена геймърска, се насочи към SteelSeries, Logitech G сериите или  Razer ( но специално за Razer, когато се спреш на модел прегледай ревюта, защото имат страшни боклуци ). Ако бюджетът ти е ограничен можеш да вземеш SteelSeries на старо ( има дори и с остатъчна гаранция ).

п.с. А относно падовете аз от доста време ползвам два SteelSeries QCK - цените са доста сносни и издържат доста време.

Редактирано от borovaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.