Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Избрала съм си смартфон - Samsung galaxy A3 2016 .Смятам да си го купя от виваком.В офиса нямаха и ще донесат от друг.Притеснява ме това,че кутията на телефона е отворена,не е мострена бройка,но явно е разгледан.Моля за вашите мнения и благодаря  :-)

Редактирано от Borders (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Аз съм с "мострен" телефон и за година вече си е идеален. Огледай го външно да не е повреден, за другото си има гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то на всеки апарат отстрани на кутията има лепенка, на която пише "Do not accept if seal is broken".

Всяко друго действие е на твоя отговорност.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, firestarter написа:

Не! Аз съм с "мострен" телефон и за година вече си е идеален. Огледай го външно да не е повреден, за другото си има гаранция.

И все пак, ако е от мострите светели по 24/7 в магазина, едва ли ще е приятно да ти го пробутат за читав, а батерията ти да пада след гледането на клипче. А издръжливостта на батерията не влиза по никакъв начин в гаранцията, та от там някой друг лев за батерия и за евентуално отваряне на телефона, ако го даваш в сервиз за смяна на самата батерия (при положение, че телефона не е със сменяема).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Sc0user написа:

И все пак, ако е от мострите светели по 24/7 в магазина, едва ли ще е приятно да ти го пробутат за читав, а батерията ти да пада след гледането на клипче. А издръжливостта на батерията не влиза по никакъв начин в гаранцията, та от там някой друг лев за батерия и за евентуално отваряне на телефона, ако го даваш в сервиз за смяна на самата батерия (при положение, че телефона не е със сменяема).

Така е.Ще си искам нетворена кутия.:-):mad:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е мострена бройка, това трябва да е казано изрично и цената да е по-ниска, отколкото на същия модел, но неразпечатан.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, killchain написа:

Ако е мострена бройка, това трябва да е казано изрично и цената да е по-ниска, отколкото на същия модел, но неразпечатан.

Не е мострена бройка.В офиса ми обясниха,че е отварян,само да се види цвета  ( златен ) .Телефонът е с оригиналното си фолио на дисплея и отзад на капака има лепенка с номера,също така,когато го включиха на дисплея се изписа - изберете език ,български ,македонски и т.н.Просто ми харесва цвета,не се знае дали има други бройки от този цвят.:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Borders написа:

Просто ми харесва цвета,не се знае дали има други бройки от този цвят.:no-no:

Идеално - поръчай да ти доставят запечатана кутия и ще видиш как стават чудеса и след Коледа.

Това за кой град става дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.03.2016 г. at 22:25, killchain написа:

Не е мострена бройка.В офиса ми обясниха,че е отварян,само да се види цвета  ( златен ) .Телефонът е с оригиналното си фолио на дисплея и отзад на капака има лепенка с номера,също така,когато го включиха на дисплея се изписа - изберете език ,български ,македонски и т.н.Просто ми харесва цвета,не се знае дали има други бройки от този цвят.:no-no:

За Бургас 

преди 10 минути, algor написа:

Идеално - поръчай да ти доставят запечатана кутия и ще видиш как стават чудеса и след Коледа.

Това за кой град става дума?

За Бургас 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Borders написа:

За Бургас 

Голям град, хубави хора - като нямат в околията, да ти заръчат от централен склад и за 2-3 дни ще дойде.
С преподписване ли си или просто държиш на гаранцията от оператор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, algor написа:

преди 9 минути, algor написа:

Голям град, хубави хора - като нямат в околията, да ти заръчат от централен склад и за 2-3 дни ще дойде.
С преподписване ли си или просто държиш на гаранцията от оператор?

Малък град,и неособено умни хора :wink12: .Да,с предподписване и наистина държа на гаранцията.Дълго време се чудих дали да не си взема xaomi от gear best,но не ми се рискува   

За Бургас 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Borders написа:

За Бургас 

Иди утре и поискай апарата в запечатана кутия да видим какво ще ти кажат.
И аз като минавам покрай моите хора ще ги питам имат ли наличен и какъв е варианта да се прати до Бургас една бройка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, algor написа:

Иди утре и поискай апарата в запечатана кутия да видим какво ще ти кажат.
И аз като минавам покрай моите хора ще ги питам имат ли наличен и какъв е варианта да се прати до Бургас една бройка.

Благодаря ти,много си мил :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Borders написа:

Благодаря ти,много си мил :shy11:

Няма за какво, нищо не съм направил.
Ако има вариант ще бъде направено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

Няма за какво, нищо не съм направил.
Ако има вариант ще бъде направено.

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.