Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера докато играех на компа нямаше проблем , но днес като го вкл нито с dvi  нито с hdmi тръгна (check signal cable) ..От 2 монитора пробвах..

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, след като си елиминирал монитора, кабела а и порта на видеото, остава самата видеокарта да е умряла.

Приемам, че компютърът иначе си работи и си минал на вграденото, за да напишеш това?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесорът няма, но дъното може да има, ако е от старите. Иначе се възползвай от гаранцията на видеото, а ако няма - събирай пари за ново.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът на темата първо да се увери, че дъното му има вградена видеокарта. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако отзад на интерфейсния панел има видео конектор, да махне видеото от слота и да свърже вграденото. И естествено да пробва ще "види" ли сигнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на компютъра. Ако компютъра е лаптоп отзад има стикер с модела. Ако компютъра е стационарен и няма гаранционна лепенка отваряш кутията и казваш модела на дънната платка и видеокартата. Това при положение, че машината все още не работи и използваш друг компютър. Иначе може при работеща ОС да се инсталира програмата AIDA. 

И много моля да прочетете правилата на форума:

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Тук не сме Call Center. Ако колега има време и възможност ще отговори. Така като гледам след 4 мнения вече не виждам СПЕШЕН отговор.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно вече не е спешно. А и ако беше толкова спешно още след отговора на Roujin Z щеше да има реакция от автора.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.