Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. :)

До няколко дена обмислям закупуването на нов лаптоп. Спрял съм се на три модела. Някой ако може да каже мнение за тях или да препоръча други, ще съм благодарен. :)
 Моделите са:
  HP Pavilion 15 ,  Acer TravelMate P256-M , Lenovo IdeaPad 100 h
 Успешен ден. :)

Редактирано от Емил Костов
допълване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето така се слагат правилните линкове, за да е удобно за четене и да е подредено.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, G.Todorov написа:

Здравейте. :)

До няколко дена обмислям закупуването на нов лаптоп. Спрял съм се на три модела. Някой ако може да каже мнение за тях или да препоръча други, ще съм благодарен. :)
 Моделите са:
  HP Pavilion 15 ,  Acer TravelMate P256-M , Lenovo IdeaPad 100 h
 Успешен ден. :)

И какво не ви хареса в специализирания раздел за избор на лаптопи?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сравнение на тези 3-те няма смисъл да правим, защото разликите са такива,че за обикновения потребител разлика няма да има.

преди 45 минути, дръндю написа:

през годините ...ъ-ъ-ъ... резервиран съм по отношение на compaq машините

През годините събрах и ползвам 3 compaq-а - 8510p; 2510p; третия е някво presario C...нещо си(служебен) :clown: Никакви оплаквания... "идиотоустойчиви" машини.

Според мен, автора да си хареса един на външен вид и готово. Все пак ще дам глас за HP - процесор, видео, аудио са по-хубавички и е с матово покритие на дисплея, а SSD-то от Acer-a, може да се добави допълнително, ако е нужно.

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де, ама много ме съмнява, че някой си копува такъв лаптоп с мисълта да пипа/добавя нещо по чарковете...камо ли биос ъпдейт (визирам тоя ценови клас машини, че и доста от по-скъпите модели). Ако ще се ползва за нещо повече от регулярните нет+филми....неам нерви:tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не разбрахме кво ще е приложението на лаптопа :) ............тия с външните карти са таралеж в гащите.И трите на стават за игри .......да упомена само !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, McLane написа:

Само не разбрахме кво ще е приложението на лаптопа :) ............тия с външните карти са таралеж в гащите.И трите на стават за игри .......да упомена само !

Щом с външни карти не стават за игри, кажи ми мнението си за http://laptop.bg/archive/laptops-lenovo-Ideapad_Y570-lenovo_ideapad_y570_59303899
и защо ми работеше невероятно (5 години и всякакви нови игри вървяха без проблем), след като външните карти били таралежи и  не стрували ?

Редактирано от G.Todorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя дето си го постнал е със доста по-мощен процесор от тия новите дето се колебаеш.Видео картата може и да става но под голямо натоварване тия карти са печки и доста често след време дефектират и лаптопа отива на боклука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, McLane написа:

Тоя дето си го постнал е със доста по-мощен процесор от тия новите дето се колебаеш.Видео картата може и да става но под голямо натоварване тия карти са печки и доста често след време дефектират и лаптопа отива на боклука.

моя вариант на лаптопа беше i5 а не i7 и да ти кажа не дефектира от видео карта. Даже работи и след изгоряло дъно. Ако някой се интересува, да пише :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не е казано ,че е задължително да дефектира външната карта .Но е доста често срещана повреда......тези дето си ги постнал са със енергоспестяващи процесори .........по-скоро машини за мултимедия и работа с приложения изискващи 3D :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля темата да бъде изтрита. Вече си поръчах лаптоп. Благодаря на всеки който коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.