Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам следните питанки:

1.       Name the next available column “% of Grand Total” and work out what percentage of the Grand Total is made up by each country’s total. 

Display the Austrian % to 2 decimal places and type this as a percentage in cell G2.

може ли да ми помогнете. Как да изчисля процентите от Grand Total за всяка държава. Как да представя процент в десетичен вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше публикувал цялото условие на домашното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Bbt_sm
      Имам 4 колони и искам колона D да се сравява с колона M, а колона E да се сравнява с колона N И ако има еднакви числа да се нулират и всичко да се случва с едно кликане на бутонче в Excel,  но немога да обединя кода. Този със сигурност не работи, по отделно работят но незнам как да ги обединя в едно. Бихте ли ми помогнали?

Dim x As Range, y As Range, z As Range, q As Range, de As Range
      Set x = Range("D1:D20")
      Set y = Range("N1:N20")
      Set q = Range("E1:E20")
      Set z = Range("M1:M20")
      Set de = Range("D1:E20")
      de.Select
      For Each x In Range("D1:D20")
          For Each y In Range("N1:N20")
              For Each z In Range("E1:E20")
                  For Each q In Range("M1:M20")
              If x.Value = y.Value Then
                  x.Value = 0
                  y.Value = 0
              End If

If z.Value = q.Value Then
                  z.Value = 0
                  q.Value = 0
              End If

Next q
              Next z
          Next y
      Next x
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Трябва да направя Macros в Excel, като имам 4 колони и трябва когато срещне еднакво число в колоната да се елиминира, но немога да направя формулата или цикъл на basic. Можете ли да ми помогнете?
    • от DFBHD
      Здравейте приятели!
      Имам едно питане по един елементарен въпрос. Нещо което знам как се прави, правил съм го много пъти, на моя проект стана но сега се опитвам да го направя на един приятел и не се получава. Става въпрос за формулата =CORREL в Excel. Ще ви прикача снимка за да видите за какво става на въпрос. Показва ми че не на 0 не може да се дели... а никъде в данните няма 0 ... буквално се чудя защо не иска да се получи... Благодаря предварително за съдействието!

• от paulao
      Здравейте,
      оказа се че е сериозен проблема с възстановяването на изтрити doc и xls файлове. Файловете са възстановени но имам чувството че са им разместени съдержанията и разменени разширенията. Някой от файловете се отварят нормално но по-голямата част от тях показват съобщение за промяна на енкондинга и след това се отваря маймуница. Намерих разни програми за поправка на такива файлове но не работят. Има ли някакъв начин да се спаси някой такъв файл, дори с платена програма да е.
    • от Рина
      Здравейте, бих искала да попитам дали има формула в Excel, която да сумира роботното време по часове на дадена фирма, при условие че самите часове са обозначени с абревиатури (пример R=8 часа, A=11 и т.н.). Целта е да се изчислява общия брой човекодни за месеца. Пробвах с IF формула, но явно някъде бъркам и не се получава. Много ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне. 
      График.xlsx
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.