Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

ОС на компютъра - Win 7 Pro SP1

ОС на телефона - Android 4.4.2

На компютъра имам един .xls файл с данни. За да ми е под ръка файлът го копирам на телефона. От време на време правя промени във файла, но ми е неудобно постоянно да връзвам телефона към компютъра и да презаписвам файла. Търся начин за синхронизиране на файла по някакъв друг начин. Моля ако някой се сети нещо да пише. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, 2249 написа:

Здравейте.

ОС на компютъра - Win 7 Pro SP1

ОС на телефона - Android 4.4.2

На компютъра имам един .xls файл с данни. За да ми е под ръка файлът го копирам на телефона. От време на време правя промени във файла, но ми е неудобно постоянно да връзвам телефона към компютъра и да презаписвам файла. Търся начин за синхронизиране на файла по някакъв друг начин. Моля ако някой се сети нещо да пише. Поздрави.

Аз лично ползвам onedrive, но може да се ползва гугъл драйв както и всякакви облачни хранилища

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Гугъл драйв е добра идея. Аз също го ползвам от време на време. Само трябва да разбера как най-лесно става синхронизацията компютър-гугъл драйв и гугъл драйв-телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, 2249 написа:

Благодаря. Гугъл драйв е добра идея. Аз също го ползвам от време на време. Само трябва да разбера как най-лесно става синхронизацията компютър-гугъл драйв и гугъл драйв-телефон.

Инсталирате приложението, казвате този файл да се синхронизира с облака и това е

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към момента намерих следното решение: след като направя промените във файла го качвам в Гугъл Драйв. За синхронизирането с телефона съм намерил някакъв Гугъл Драйв синхронизатор и съм указал този файл за синхронизация. За сега това ме устройва. Благодаря за отделеното време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, 2249 написа:

Към момента намерих следното решение: след като направя промените във файла го качвам в Гугъл Драйв. За синхронизирането с телефона съм намерил някакъв Гугъл Драйв синхронизатор и съм указал този файл за синхронизация. За сега това ме устройва. Благодаря за отделеното време.

По спомени има начин директно на ПС-то ви да синхронизира файла, просто да е в специфична папка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, capnemo написа:

По спомени има начин директно на ПС-то ви да синхронизира файла, просто да е в специфична папка.

Да, прочетох го някъде. Но е свързано с инсталиране на Гугъл Драйв на компютъра. След инсталирането и указването на това кое да се синхронизира се правят две еднакви папки. И така ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.