Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми препоръчате хубава прахосмукачк  за до 220лв.  но задължително от Емаг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай да е с воден филтър, че всичко друго е само разнасяне на прахоляк и микроби..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай тази и не се занимавай с глупости, ако държиш на чист въздух-по-добрата комбинация е хубава филтрираща торба плюс H.E.P.A филтър. Водните филтри почти са отпаднали, почти никой не ги използва вече след като се разбра, че не вършат това за което ги представят. Защо трябва да е от Емаг задължително? Потребителските прахосмукачки не са особено надежни като здравина в този ценови диапазон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да е от Емаг, защото  ще ми излезе почти безплатно, може и и до 250-270, но понеже като ги гледам то всичките  са почти еднакви и вече се различават, коя с някой си филтър, колко W и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 4 часа, spielberg написа:

Взимай тази и не се занимавай с глупости, ако държиш на чист въздух-по-добрата комбинация е хубава филтрираща торба плюс H.E.P.A филтър. Водните филтри почти са отпаднали, почти никой не ги използва вече след като се разбра, че не вършат това за което ги представят. Защо трябва да е от Емаг задължително? Потребителските прахосмукачки не са особено надежни като здравина в този ценови диапазон.

Ти изобщо виждал ли си качествена прахосмукачка с воден филтър, че даваш констатации? От година ползвам такава и хепа филтърът, който е на изхода е чисто бял, филтърът преди него- също. Има съвсем леко видими следи от прах на филтъра след водата и то защото замърсявам водата повече от необходимото. Има общо 5 филтъра включително и водния. За какво невършене на работа ми сънуваш:ohmy:Ей такива дето чули недочули нещо и го повтарят като папагали най ги "обичам"...

Ето тази е компромисно решение за тази цена, но много по- здравословно от Леото:

http://www.emag.bg/prahosmukachka-s-voden-filt-r-zelmer-829-5sk-4-l-teleskopichna-tr-ba-1500-w-hepa-zm-5900215017266/pd/EWVTTBBBM/

Редактирано от lupis (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водният филтър освен да утежнява допълнително прахосмукачката не върши друга работа, няма сериозен производител(говорим наистина сериозен-най-добрите в бранша-има  и Рейнбоу и накои др. които уж използват техни патентовани системи за по 5000 лв, които е несереозно да бъдат платени), който да използва воден филтър. Иначе всеки е свободен да си купи каквото му харесва. Има не едно измервания, където на изхода системи с торба и хепа филтри(MIele, Sebo, Vorwerk, Riccar и др.) пропускат най-чистия въздух-измерено със съответните уреди, друг важен елемент е колко добре е  конструирана и затворена-дали не пропуска от другаде, а не само през филтрите, а и това съвсем не е толкова важно освен, ако не страда от тежки алергии, повечето хора не са с толкова изнежени. Други ергономични характеристики са по-важни-разбира се според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не говорим кой е изнежен и кой не, а доколко уредът си върши работата по предназначение- да чисти буклука, без да го връща обратно във въздуха. Освен мъгляви обяснения, че някой си не правел водни системи, щото само отежнявало електромотора, друго доказателство не чух. А аз го повтарям- хепа филтърът на изхода е абсолютно чист от близо една година. А на това Лео доколко чист ще е след първото използване, доколко ще върши работа след миене и на колко време трябва да купуваш нов филтър, нови торбички, колко пари трябва да даваш допълнително, за да поддържаш степента на филтриране достатъчно добра? Въпросите са риторични .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/prahosmukachka-bez-torba-philips-powerpro-compact-1-5-l-teleksopichna-metalna-tr-ba-750-w-epa-10-cherna-chervena-fc9323-09/pd/DQNZ03BBM/

Тази за тези пари. Еко бокс. Всички филтри. Почиства се много лесно. Сваля се всичко и се мие. Има и по-скъпи от този модел, в зависимост от екстрите. Всмукателната сила е много голяма. "Повдига ламинирания паркет". Само триактив четката е 50-70 лева. Имам две от този модел. Едната е около 320 лева и има триактив четка, турбо четка, четка за мокет, четка за животински косми и други. Другата е около 175 лева и има 2 четки за твърди повърхности и други. Заслужават си парите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.