Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.Предложете ми компютър до 900 лева.Главно ще го използвам за игри като Grand Theft Auto V, League of Legends, Far Cry 4, Cities Skylines, и подобни като Grand Theft Auto V. Надявам се да има хубав компютър за тази цена и да може да се играе GTA 5 с нормален фпс, на останалите игри искам да записвам клипове.Искам също така възможност за надграждане на компютъра, тоест ако сложа интел коре и3 да сложа по-натам интел коре и7,ако ме разбирате същото важи и за всички останали компоненти.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с тази тема какво стана? Възможно е това да са две различни конфигурации и случая, или за два различни потребителя, просто питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Blue Ray написа:

А с тази тема какво стана? Възможно е това да са две различни конфигурации и случая, или за два различни потребителя, просто питам.

Мислех че е заключена,защото модератора го е написал.Не разбирам много за това така се е случило.

Но въпреки това установих че бюджета ми е по малко така че ми трябва конфигурация до 900 лева с описаните горе спецификации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Аха... Иначе модератора просто е преместил темата в друг раздел на форума, а не я е заключил. То и щеше да има еднозначно и очевидно съобщение, че е заключена, ако беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За тия игри около тоя бюджет ти трябва това:

PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G 
MSI H110M PRO VD LGA1151 
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 
Zalman Case ATX Z1 USB3.0 
Kingston 8GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black 
I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+ 

Обща стойност - 977.20 лв. с ДДС

Линк

На първо време може да махнеш едната плочка RAM. Добре е обаче да е там, защото по тоя начин се подобрява работата на процесора, а тия игрички си ползват доволно 4 ядра или нишки. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Кико написа:

За тия игри около тоя бюджет ти трябва това:

PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G 
MSI H110M PRO VD LGA1151 
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 
Zalman Case ATX Z1 USB3.0 
Kingston 8GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black 
I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+ 

Обща стойност - 977.20 лв. с ДДС

Линк

На първо време може да махнеш едната плочка RAM. Добре е обаче да е там, защото по тоя начин се подобрява работата на процесора, а тия игрички си ползват доволно 4 ядра или нишки. 

Нали ще може да се сменят частите ? И тук ли е всичко необходимо за да почна веднага да работя с него ? В този сайт има ли възможност за изплащане на продуктите ?

Редактирано от nqkaFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nqkaFF написа:

Нали ще може да се сменят частите ? И тук ли е всичко необходимо за да почна веднага да работя с него ? В този сайт има ли възможност за изплащане на продуктите ?

В смисъл? Как да почнеш веднага да работиш? Няма монитор, няма клавиатура, няма мишка, трябва да се сглоби, няма инсталиран Windows.  За смяна всичко се сменя, единствено ако сменяш видеокартата с по-лакома, ще трябва да смениш и захранването. За тия пари едва се събира конфигурация за GTA 5 и Far Cry 4. За добър ъпдейт трябват повече първоначално вложени пари, най-вече за захранване и дъно. Ако се направи добра конфигурация за ъпдейт, ще трябва да се махне видеокартата, едната плочка РАМ и да се сложи по-добро захранване и по-добро дъно. Така обаче няма да може да играеш GTA 5  и Far Cry 4 докато не си купиш видеокарта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Кико написа:

В смисъл? Как да почнеш веднага да работиш? Няма монитор, няма клавиатура, няма мишка, трябва да се сглоби, няма инсталиран Windows.  За смяна всичко се сменя, единствено ако сменяш видеокартата с по-лакома, ще трябва да смениш и захранването. За тия пари едва се събира конфигурация за GTA 5 и Far Cry 4. За добър ъпдейт трябват повече първоначално вложени пари, най-вече за захранване и дъно. Ако се направи добра конфигурация за ъпдейт, ще трябва да се махне видеокартата, едната плочка РАМ и да се сложи по-добро захранване и по-добро дъно. Така обаче няма да може да играеш GTA 5  и Far Cry 4 докато не си купиш видеокарта. 

Имам клавиатура и мишка не е проблем, но монитора ми е проблем.Имам един стар компютър и от него имам монитор, марката е Xerox ако искате може да ви пратя снимка.Въпроса ми е дали ще мога да го използвам за игрите.И има ли начин да взема частите (компютъра) на изплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nqkaFF написа:

Имам клавиатура и мишка не е проблем, но монитора ми е проблем.Имам един стар компютър и от него имам монитор, марката е Xerox ако искате може да ви пратя снимка.Въпроса ми е дали ще мога да го използвам за игрите.И има ли начин да взема частите (компютъра) на изплащане.

В днешно време, а и не само в днешно, всичко се предлага на изплащане. Най-вероятно монитора ще може да се ползва, стига да не е някоя антика от детството ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кико написа:

В днешно време, а и не само в днешно, всичко се предлага на изплащане. Най-вероятно монитора ще може да се ползва, стига да не е някоя антика от детството ми :)

Ами в този сайт където ми го давате не намирам такава възможност за изплащане на продуктите. Монитора е Xerox 900P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможността за закупуването на изплащане, е налична, ако закупите частите от склад. Може и да вземете кредит от банка, на много по-добри условия, от стоковите кредити, а след което да сте свободни в избора на всеки магазин, и да му платите в брой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Blue Ray написа:

Възможността за закупуването на изплащане, е налична, ако закупите частите от склад. Може и да вземете кредит от банка, на много по-добри условия, от стоковите кредити, а след което да сте свободни в избора на всеки магазин, и да му платите в брой.

Искам точно това да видя. Ценовите разписки, тоест аз ще вкарам някаква първоначална вноска, примерно 350 лева, след това да ми излязат цените за изплащане за различни години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, nqkaFF написа:

Искам точно това да видя. Ценовите разписки, тоест аз ще вкарам някаква първоначална вноска, примерно 350 лева, след това да ми излязат цените за изплащане за различни години.

Значи, процедурата в Sky (  дано не греша фирмата, че пазарувам от различни места)  е следната. Изпращат ти бланка, която попълваш. Работят с Bulbank, поне тя ме интересуваше, за други не мога да кажа. Одобряват те от банката.  Никой няма собствен лизинг. Така, че ако ти е по-лесно, отиваш до някоя банка и питаш дали могат да ти отпуснат кредит 900 лева примерно. 

Относно монитора, ще стане. Картата ( която съм предложил) има DVI, VGA и miniHDMI  портове. Тоест, най-разпространениете днес, без DP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Условията по стоковите кредити, са доста повече оптимизирани в полза на банката, така че е най-добре, да се изтегли стандартен кредит от банка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roujin Z написа:

Трябва да им ходя специално до офиса заради един лизинг ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клиенти, които нямат възможност или желание да дойдат директно в офиса на фирмата могат да изтеглят и попълнят въпросника от линка по-долу и ни го изпратят на и-мейла [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nqkaFF написа:

Трябва да им ходя специално до офиса заради един лизинг ?

Е па размърдай се малко де, иначе-е-е  ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.Някои от продуктите не успях да ги открия за това ги замених с подобни.Ако може да проверите дали ще си съвпаднат.Тоест дали ще могат да работят един с друг, или ако може да ми кажете как да проверя това.

Ето снимка с продуктите.

http://prntscr.com/ab5fy5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е бомбичка останалото е добре. Най-евтиното дето става що-годе е    FORTRON FSP350-60APN, 350W  

Принципно в Скай няма налични качествени захранвания с малка мощност от доста време.

пс. Сега като се загледах и паметта е несъвместима. Трябва ти DDR4.   ADATA 8GB DDR4 2133

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Roujin Z написа:

Захранването е бомбичка останалото е добре.

С тази конфигурация която дадох, ще мога ли да записвам клипове на игрите ? или фпс-то ще спадне много.

Игрите които основно и най-много ще играя са GTA5,CS:GO,Minecraft,Cities Skylines, Rocket League.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо тея 2x8GB памет си вземи GTX 950, има много повече смисъл ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, antigravity написа:

Вместо тея 2x8GB памет си вземи GTX 950, има много повече смисъл ..

Имам определен бюджет към който трябва да се придържам, без РАМ памет не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, nqkaFF написа:

Имам определен бюджет към който трябва да се придържам, без РАМ памет не става.

Може да минеш с един модул 8GB на първо време и пак да влезеш в бюджета само че с GTX 950, това ми е идеята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, antigravity написа:

Може да минеш с един модул 8GB на първо време и пак да влезеш в бюджета само че с GTX 950, това ми е идеята.

Ясно, трябва да обмисля това предложение.Не съм забелязал че двете плочки правят 16 гб рам.Мислех си че са две плочки по 4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Предлагат ми два компютъра втора ръка.Единият е:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Rx560 2GB
      390лв
      Или вторият:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Hd7770 1GB
      280лв

• от Boycho Atanasov
      Здравейте колеги, за първи път пиша тук с надежда за помощ... 
      Проблема е следния:
      Имам доста добър смарт тв Самсунг фул ейч ди 4К който е вързан за саундбар чрез оптичен кабел. 
      Връзвам си писито към телевизора чрез hdmi to dvi кабел, пускам филм но няма звук, всички индикатори реагират но звук няма... 
      Къде бъркам според вас... 🤔
    • от Денислав Цветанов
      Здравейте, от 1 седмица имам този проблем с компютъра.. Значи както си цъках Цс изведнъж компа огасна и от тогава се появи проблема.. Веднага изключих и включих кабела и след като го включа в контакта директно компа се включва без да натискам копчето, обаче няма сигнал с монитора.. пише No signal.. Дори не тръгва и за малко, не знам защо.. Някой имал ли е този проблем?
      С windows 7 е
      Видеокартата е NvidiA, ама не знам какъв модел е
      RAM 2GB

• от nedqlkow
      Здравейте,
      като следствие от предишната тема, която отворих, вероятно повечето хора, които пишат в този раздел са се запознали с нея, отварям тази. Искам да се ориентирам горе долу как стоят нещата, за да имам някаква представа как да процедирам в случай на пазаруване.
      Искам да се сдобия с компютърна конфигурация, включваща монитор, като таванът, който съм склонен да платя е 1200 лв. Както вероятно се подразбира, иска ми се въпросната конфигурация да може да подкарва съвременни заглавия, за да мога да се разтоварвам, когато хартиса някой друг час. Разбира се, с оглед на ниския бюджет не очаквам нищо впечатляващо, та моля, ако е възможно сумата, която съм споменал да не бъде дискутирана, а просто да се вместим в нейните рамки. Няколко неща, които смятам за важни:
      1. Не държа на нищо особено като характеристики относно монитора. До момента ползвам 17,3 инчов лаптоп и размерът му ми е идеален. Със сигурност не търся нещо, което да е по-голямо от телевизора ми :))
      2. Нямам навикът да държа няколко игри по едно и също време, респективно ползвам изключително малък % от мястото за съхранение на компютъра си. Обикновено тегля една игра, изигравам я, деинсталирам я и тогава тегля следващата. В момента от 1TB памет на лаптопа, който използвам, са заети не повече от 300 GB, в които влизат и Windows файловете и целия инсталиран software.
      Мисля, че това са двете неща, за които се сещам в момента.
  • Дарение

• Добави ново...