Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте  колко ще ми излезе ако реша да си оправя нокията която не е включвана от 6-7 години свърши и батерията един ден и просто спря и не се включи повече тогава го купих за 150 лева сега толкова струва пак :D доста пъти го изтървах панела е пукнат може и това да е довело до спиране слагах други батерий не светва изобщо

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си такъв модел работещ. Този отива в историята.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти излезе много по-скъпо поправянето му, за това, наистина е добре да си вземеш нов телефон. Ако въпреки всичко, искаш да го ремонтираш, и за теб от практическа гледна точка не е важно, дали има смисъл или не, то тогава да тръгнем по логическия път... Клавиатурата светва ли при поставянето на други работещи батерии, или само дисплея не го прави? Звук издава ли се при включването (ако не е била забранена стартовата мелодия, докато още е работил)?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси същия телефон, ама втора употреба. Едва ли ще струва повече от 20 пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е че изобщо не тръгва нито със други батерий изобщо не светва нищо:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема най-вероятно е в дъното. Може да се занесе на сервиз, където имате познати, да се огледа платката за повредени/проблемни кондензатори, спойки и писти. Със сигурност ще открият такива. Ако намерите подобен сервиз (на частна практика, който е за всякаква електроника), може и за почти безплатно да го оправят. Ако дъното вече не става за нищо, ориентирайте се направо към нов телефон. Същото и ако не Ви се занимава с ремонта му. Определено ще вземете нещо китайско, което ще работи една идея по-производително, за сравнително ниска цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да не се надявам най вероятно нещо е изгоряло пък и той още отначало си правеше проблеми :) благодаря на всички 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.