Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Искам да попитам , има ли начин да си направя самп сървърче без статично IP ? И , ако отговора е да моля да ми кажете как . На рутер съм (Totolink) И винаги съм искал да си направя един гейм сървър било то на майнкрафт , самп или цс , но просто не могат да влизат хора . И питах доставчика ми , той казва , че IP-о ми е реално , динамично

ПС , ако тук не е мястото на темата моля да бъде преместена , а не изтрита !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпрати ми скайпа ти по ЛС, за да ти помогна да си направиш един сървър.

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от MegaBeatz
      Здравейте, Скъпи приятели, искам да се информирам за ИП ТВ, купих адаптера МАГ 256 чрез този адаптер мога ли да излъчвам на други телевизори, чрез смарт ТВ с андроид програмата СМАРТ ТВ, ́ама от колкото рагледах, тр́́ябва ми сервер, ще можете ли да ми помогнете, как точно тр́ябва да излъчвам чрез МАК адрес:  1. Как тр́ябва да направя сървър 2. Как мога да работа с МАГ 256 и да си създам свой сървър.
    • от Mightman
      Имам опит със създаване на сървъри и имам желание да работим с някой сериозно по един такъв. Трябва ми сериозен човек, който да има хубава машина за хостване и основни знания за плугини. Възнамерявам сървъра да бъде със смс система. Парите ще делим 50/50. За повече информация discord George#8409(Препоръчително), Skype regular-show2001 или в краен случай на ЛС.
    • от Feardarkn3s
      Здравейте колеги, осъзнавам, че сигурно не е мястото за подобен въпрос, но секцията с книгите ми се струва прекалено неактивна. Въпросът ми е дали можете да ми препоръчате качествена литература за windows server administration може и на английски. Благодаря предварително.
    • от Constantine the Great
      Здравейте,
      Наскоро смених процесора с по-мощен(Xeon X5550).
      Всичко е наред,но процесора трябва да има 4 физически и 8 логически ядра,а ми показва,че има 4 логически.
      Въпроса ми е,как е възможно това?
      Благодаря за вниманието!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.