Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

можете ли да ми препоръчате монитор до 300 лв, ще се ползва за игри като CS:GO и Minecraft. До сега бях с LG Flatron IPS224V-PN и бях доволен от него но се спомина вече.

ПС. Само да попитам тъй като ако леко докосна/бутна бюрото и LG-то играеше ръченица, всичките ли подобни монитори така се разлюляват на страни?

Мерси много

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз такъв монитор не съм виждал никога но ако си от хората дето играят ръченица върху бюрото

и очакват монитора по-някъв магически начин да не се влияе от вибрациите не мога да ти помогна.

Принципно има монитори с по-масивни стойки не че ще помогнат те просто имат повече опции за въртене отделно са по-скъпи.

За над 400 лв. луксозния MP88 например е с по-масивна (метал) стойка от MP58 (пластмаса) но ще ти струва 100 лв. отгоре.

В случая имаш по-голяма тежест което ще го направи по-стабилен при вълнения и земетресения...

Но най-сигурния вариант си остава закрепване на стената когато има такава опция след което може да нацепиш бюрото и с брадва без да мръдне монитора.

Разберете че хората искат тънки монитори които нито са толкова масивни нито тежат колкото старите CRT а това значи да се клатят по-лесно при вибрации.

пс. Най-евтиният вариант за IPS без трептене (матов) е MP47 - http://nikem-bg.net/computer-components/23-LG-23MP47HQ-P/

Цялата MP серия е с еднакви матрици та разликите са по-дизайна, интерфейсите и донякъде в стойките.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteTooth
      Здравейте, тъй като искам да си вържа втори монитор към компютъра, но не съм сигурен дали ще стане, реших да пусна една тема и да видя Вашите мнеиня.
      Та, видео картата ми е MSI GeForce GTX 1050Ti GAMING X 4GB (DDR5), като разполага с 1 слот HDMI и 1 слот DVI, като монитора който използвам е свързан към видео картата с допълнителен преходник към HDMI слота. А, вторият монитор всъщност е телевизорче купено от Kaufland, и не съм сигурен дали то е с HDMI или DVI преходник, (телевизора е в другият апартамент който се намира в друго населено място), и преди да го взема искам да попитам, ако телевизора може да се свърже само с HDMI, то ще бъде ли проблем ако го свържа към самото дъно, ще мога ли да си го настроя и използнам както Аз преценя, или задължително трябва да е с DVI преходник който да вържа към видео картата?
      Вторият монитор ще го използвам предимно за интернет, клипове/филми от YouTube, Twitch чатове а-у, а сегашният който използвам ще остане за игри.
    • от otark
      Понеже старата яма (първата) сдаде багажа, взех си нов Ацер ипс, 22 инча, като тоя https://www.emag.bg/monitor-led-21-5-acer-sa220q-led-ips-1920-x-1080-dvi-vga-hdmi-um-ws0ee-002/pd/DT4XRKBBM/ или тоя https://www.emag.bg/monitor-acer-sa220qbid-21-5-54-61-cm-ips-panel-full-hd-4ms-100-000-000-1-250-cd-m2-dvi-hdmi-vga-um-ws0ee-002/pd/D034HHBBM/ с тия имена са невъзможни за помнене. За пръв път имам ипс, картината ми харесва (контролите са ултранеприятни). Обаче след монитора се скапа и компота, нещо с дънната платка и след около седмица употреба с него, наложи се да включа монитора към резервния компот. 
      Обаче забелязвам неприятен ефект - при превъртане на уебстраница примерно, остават бели следи от буквите, много за кратко, но се виждат ясно. И не само от уебстраниците, и не само от буквите. Колкото по-бързо влача дадено приложение примерно или превъртам, толкоз по-ясно се вижда. Не мога да си спомня обаче дали с другия компютър беше така. Разликата е, че онзи е с и3, а този с Цвилирон, доколкото помня, вграденото видео има малко разлика. Видеокартата дрънчи зверски и докато не я оправя евентуално, не мога да я пробвам, та да разбера видеото има ли нещо общо. Може и на другия компютър да е било така, но предвид еуфорията да не съм го видял. Скоро няма да го получа от сервиза обаче...
      С време за реакция 4 мс това нормално ли е? Ако не е от видеото... драйвърите са уж точните... другите ипс такива ли са? Ако е така, нивга вече ипс...
      Забравих да отбележа, че кабелът е хдми.
    • от fresh_bones
      Добър ден . Преди два дена са натъках на един проблем с монитора . Появяват се някакви смущения в горната част на екрана на  монитора (само там никъде другаде) при гледане на клипове и филми . Видеокартата ми е Intel Celeron .
    • от サムライオートバイ
      Заслужава ли си покупката на монитор BenQ GW2470H от амазон за 100 паунда?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.