Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

можете ли да ми препоръчате монитор до 300 лв, ще се ползва за игри като CS:GO и Minecraft. До сега бях с LG Flatron IPS224V-PN и бях доволен от него но се спомина вече.

ПС. Само да попитам тъй като ако леко докосна/бутна бюрото и LG-то играеше ръченица, всичките ли подобни монитори така се разлюляват на страни?

Мерси много

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Аз такъв монитор не съм виждал никога но ако си от хората дето играят ръченица върху бюрото

и очакват монитора по-някъв магически начин да не се влияе от вибрациите не мога да ти помогна.

Принципно има монитори с по-масивни стойки не че ще помогнат те просто имат повече опции за въртене отделно са по-скъпи.

За над 400 лв. луксозния MP88 например е с по-масивна (метал) стойка от MP58 (пластмаса) но ще ти струва 100 лв. отгоре.

В случая имаш по-голяма тежест което ще го направи по-стабилен при вълнения и земетресения...

Но най-сигурния вариант си остава закрепване на стената когато има такава опция след което може да нацепиш бюрото и с брадва без да мръдне монитора.

Разберете че хората искат тънки монитори които нито са толкова масивни нито тежат колкото старите CRT а това значи да се клатят по-лесно при вибрации.

пс. Най-евтиният вариант за IPS без трептене (матов) е MP47 - http://nikem-bg.net/computer-components/23-LG-23MP47HQ-P/

Цялата MP серия е с еднакви матрици та разликите са по-дизайна, интерфейсите и донякъде в стойките.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.