Премини към съдържанието
Deco^^

ЗОВ ЗА ПОМОЩ!!!Трансплантация на бял дроб.

Препоръчан отговор

На един мой много добър приятел баща му се нуждае от ПОМОЩ!!! Цитирам думите му.

ЗОВ ЗА ПОМОЩ !!!!
'' Предстои ми трансплантация на бял дроб в Австрия, нуждая се от помощ. Трябва да ходя на преглед във Виена, а средствата ми са недостатъчни. Ако можете помогнете: IBAN: BG33PRCB92301006273920 BIC:PRCBBGSF ''

Spoiler

Извинете, ако това не е правилното място на темата, но незнам къде да я направя... 

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, делото ти е благородно, но ще си позволя да ти дам един съвет, ако го приемеш.
Помагал съм десетки пъти през годините и е без значение дали съм давал лев, 20, 1000 или 10 000.
С този вариант с една молба и един айбан постнат, надали някой ще се съгласи да преведе пари.
Хората са много чувствителни и мнителни към това къде отиват парите им и искат доста повече информация, освен посочената от теб.
Вземи от човека всички документи, сканирай ги, приложи ги към молбата, сложи линкове към профила му във ФБ, Туитър и където още има, остави телефонния му номер, за да може всеки, който иска да помогне с по-сериозна сума да може да му с еобади на човека и да се увери сам кой стои от другата страна, остави линк към личната му страница (ако има такава) или му направи ти.
Регистрирайте болния и му направете DMS номер, за да може който иска да помага и със СМС.

Ей такива неща.
Не се сърди, но много пишман правещи се на болни лъжат хора и им събират пари, та затова трябва повечко усилия от ваша страна, за да можете да помогнете на човека.

Поздрави!

• Харесва ми 12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.