Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Доживях! Снощи даваха Katowice 2016 CS:GO по Нова спорт! Днес също ще го дават от 23:15 до 3:00 както и утре от 23:00 до 3:00. Има български кастъри (коментатори). Има и български отбор който участва на турнира, но тези посетили темата най-вероятно знаят! За първи път се случва нещо подобно!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не издържах коментатора и си пуснах Disney 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вмомента дават финала, последния мап - inferno.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда и аз го гледах на Mute (нищо против момчетата, ма ми дойдоха малко в повече). :)

Но като почна да лагва stream-a от Полша и го спрях.

Жалко, че не дадоха и турнира по SC2 от 2-5 март пак от Катовица, но финала поне го има в тубата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.3.2016 at 6:48, B-boy/StyLe/ написа:

Мда и аз го гледах на Mute (нищо против момчетата, ма ми дойдоха малко в повече). :)

Но като почна да лагва stream-a от Полша и го спрях.

Жалко, че не дадоха и турнира по SC2 от 2-5 март пак от Катовица, но финала поне го има в тубата.

Има го целия в страницата на ESL в тубата. Аз рядко седя да ги гледам на живо ,но винаги гледам всички турнири когато не ми се играе нищо. Тея са уникални изроди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Tommygun написа:

Има го целия в страницата на ESL в тубата. Аз рядко седя да ги гледам на живо ,но винаги гледам всички турнири когато не ми се играе нищо. Тея са уникални изроди.

Да, това е ясно...има го и в архивите на twitch мисля, но щеше да ми е интересно да го чуя с бг коментатори. Иначе на английски също е перфектно. Атмосферата е невероятна и наистина unit контрола и APM-а на тези е феноменален. Но като всеки спорт доста и оттам изгоряха в скандали за уредени мачове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Янчо ? Да го махаш тоя наркоман :D Виждал ли си го тоя изрод ? Иначе ме кефи с неговите изказвания от рода на "Bubble изпразни 3-ма човека на EnVyUs"

Иначе вече нищо не дават по Нова Спорт. Има еротичен телепазар за хората с малки пи*ки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.