Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

пиша ви, за да се посътветвам с вас относно нещо, което ме кара да се чудя дали си заслужава да си дам парите. Обмислям от няколко дни да си закупя оригинален лиценз на Batman Arkham Knight, за да мога да довърша поредицата спокойно, след като изиграх останалите части. До тук добре, но както игралите поредицата знаят, с пускането на последната версия на играта се появи проблем с FPS-то и като цяло с безпроблемното подкарване на играта. В последствие пък излезе информация, че разработчиците са пуснали fix, който е оправил всичко и при закупуване на оригинален cd key няма проблем с гладкото подкарване на играта.

Това, което ме интересува е реално оправени ли са проблемите? Заслужава ли си да си закупя cd key и ако го направя мога ли да разчитам, че оплакванията от torrent версиите ще се отстранени?

Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При някои проблемите се оправиха, при някои си останаха. Доколкото помня след последния фикс на Батмана, Стийм имаше срок от няколко дни в, които могат да ти върнат парите, независимо колко време си играл.

Редактирано от N1K17Y (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, N1K17Y написа:

При някои проблемите се оправиха, при някои си останаха. Доколкото помня след последния фикс на Батмана, Стийм имаше срок от няколко дни в, които могат да ти върнат парите, независимо колко време си играл.

Четох за това, но попаднах на оферта от сорта на 15 долара като цена, която е повече от добра. Именно затова ме интересува реално ако си дам парите, ще получа ли нещо по-различно от това, което е качено в Замунда и лимитът на FPS-то му е 30. Затова и отварям темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах, при някои върви, при други не. Няма как да ти се каже със сигурност. Някъде се споменаваше, че с под 12 ГБ РАМ върви проблемно. Никога не съм бил фен на Батман игрите и няма как да ти кажа от първо лице.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, N1K17Y написа:

Както казах, при някои върви, при други не. Няма как да ти се каже със сигурност. Някъде се споменаваше, че с под 12 ГБ РАМ върви проблемно. Никога не съм бил фен на Батман игрите и няма как да ти кажа от първо лице.

В такъв случай надявам се да се включи още някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си струва парите не заради проблемите а защото историята е пълна боза и кажи речи играта е по-зле от предишните в серията.Тоя батмобил е пълен ташак , смешка за лапенца да се кефят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hx24q000o
      Здравейте на всички. Моля да ме извините, ако темата не е в правилен раздел, но не можах да се ориентирам по-добре къде трябва да бъде.
      Ситуацията е следната ... Един приятел ще отваря пицария и иска да има 2 IP камери в нея. Въпроса ми е можете ли да ми предложите 2 IP камери
      които да бъдат с бюджет 100 лв. за брой (Общо 200 лв. за двете). Аз не съм запознат кое е най-доброто за въпросния бюджет. Машината на която
      ще върви софтуера който записва е лаптоп с windows 7. Съответно софтуера трябва да може да работи под windows 7.
      За инсталирането и конфигурирането на камерите ще се справя, но не знам кой модел и от къде да бъдат закупени. Очаквам вашите мнения.
    • от Петър Стоянов Петров
      Здравейте!
      Четох доста из форумите, но накрая реших и аз да публикувам тема с моите конкретни изисквания за автомобил.
      Тук ще изброя кои са основните ми критерии при избора:
      - бензинов двигател
      - 4 врати hatchback
      - модел след 2000 г.
      - под 100 конски сили
      - да е здрав и лесно да се намират части
      Максималният ми бюджет е 3000 лв. за регистриран автомобил.
      Досега най-много ми хареса Nissan Almera 2001г. 1.5i за 2600 лв. Според вас добър избор ли е?

Благодаря и поздрави!
    • от TronDron
      Здравейте!
      Обмислям да си закупя Battlfield 4, но ще я купувам от магазин, а не онлайн. Но имам един въпрос:
      Тъй като ще я купя от Pulsar, когато я взема в кутийката, доколкото разбрах ще има код, който трябва да въведа в Origin? Щом закупувам от магазин нали няма да има проблем с мултиплейра, защото главно я закупувам заради него?
      Благодаря на отзовалите се!
    • от 'Nas
      Здравейте Искам една консултацийка ако е възможно.. Искам да закупя аудио система.. Под това разбирайте много свестни слушалки и аудио карта... Не е задължително да има Аудио Карта, но мисля че без нея всичко няма да си струва.. Бюджета е 350 лева... Слушам метъл, рок и електронно... Благодаря Ви предварително съфорумници  Музиката предимно се слуша от ютюб.. не знам какво е качеството там.. Чувал съм че mp3-ките също не стават..Но ако има някакъв начин да е по хубав самият трак ще се радвам да споделите
    • от Captain Jack Sparrow
      Здравейте, ясно ми стана, че с пиратско копие няма да станат нещата за това се обръщам към вас с няколко въпроса.1. Откъде мога да закупя играта.2. Нуждая ли се от някакви други игри, тъй като чух, че това е някакъв мод на арма 2.3. До сега съм купувал само игри от дискове от пулсар и озоне. Как ще я взема примерно от стеам? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.