Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кихчо вече е с над 600 000 000 ползватели.   Най-предпочитаната програма в света.   Че и с безплатни версии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, nikssi написа:

:clown:  Да беше и сложил още някоя защита. :D

При мене е само КАВ и нямам грижи за разлика от твоята жена моята е доволна.

Е, бил съм с Avast+CF, бил съм и със Sophos Home+CF, ма такова чудо като с KAV съм нямал. :D А ZAM си е само скенер ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/25/2017 в 15:05, zitrön написа:

KFA скъса нервите на жена ми и моите. Отваряш сайт - 1 минута чудене и маене. Какви ли не настройки му правих. Накрая ни писна и го разкарах. Сега си сложих пак 360TSE+CF+ZAM.

Пробва ли да махне сканирането на трафика?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Noviseriali.com    Сънародници например оттам прилично атакуват.  Отивайте да гледате филми и сериали като мен.  Можете да си пробвате избраните програми - дали въобще стават за нещо. Сепчо ги блокира превантивно - докато повечето други въобще нищо не виждат.Тествайте и си създавайте изводи. Сепчо на върха е единствен конкурент на Кихчо засега.  Лидерите са само два.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Eclipse2G написа:

Пробва ли да махне сканирането на трафика?

Да. Странното е, че проблемите започнаха от  пач (d) на версия 17. Дотогава с абсолютно същите настройки нямаше никаква драма. А сега упорито се опитва да се свърже с някакъв сайт на Касперски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zitrön написа:

Да. Странното е, че проблемите започнаха от  пач (d) на версия 17. Дотогава с абсолютно същите настройки нямаше никаква драма. А сега упорито се опитва да се свърже с някакъв сайт на Касперски.

А пробва ли да преинсталираш програмата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Eclipse2G написа:

А пробва ли да преинсталираш програмата?

Да. Преинсталирах я, после пък излезе версия 18 на английски и нея инсталирах.. Проблемът си остана нерешен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, zitrön написа:

Да. Преинсталирах я, после пък излезе версия 18 на английски и нея инсталирах.. Проблемът си остана нерешен...

Маха се отметката за зареждане на скрипта за проверка на трафика в настройки - допълнително - мрежа и проблема се решава. Трафика уеб антивируса пак си го проверява. 

на 8/26/2017 в 22:13, zitrön написа:

А сега упорито се опитва да се свърже с някакъв сайт на Касперски.

Това е личния кабинет. Регни се спокойно и после можеш пак да се отпишеш ако искаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Маха се отметката за зареждане на скрипта за проверка на трафика в настройки - допълнително - мрежа и проблема се решава. Трафика уеб антивируса пак си го проверява.

Това е личния кабинет. Регни се спокойно и после можеш пак да се отпишеш ако искаш.

Не ме разбра точно. При зареждане на коя и да е страница, прави опит да се върже с някакъв сайт на Касперски, с много дълго и странно име, вероятно сървър за проверка на трафика. Иначе си бях логнат в MyKaspersky още в най-рнната версия.

Просто не знам какво объркаха при мен с пач (d).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност аз не разбрах какъв е Уиндоуса? Ако е 10... дотук съм чел за проблеми с Аваст, с ЕСЕТ, дифендъра също правел някакви проблеми... Имаш ли примерно Уин 8.1 и ако да, как се държи там? Наскоро някакъв билд на Уин 10 чупеше SEP.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мальчик Бананан написа:

Всъщност аз не разбрах какъв е Уиндоуса? Ако е 10... дотук съм чел за проблеми с Аваст, с ЕСЕТ, дифендъра също правел някакви проблеми... Имаш ли примерно Уин 8.1 и ако да, как се държи там? Наскоро някакъв билд на Уин 10 чупеше SEP.

Windows 10 Creators Update 64-битов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако иматe под ръка 8 и 7 може да пробваte как се държи там, примерно. Ако ви се занимава, де. Както разбрах сте сменили защитата.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zitrön написа:

Не ме разбра точно. При зареждане на коя и да е страница, прави опит да се върже с някакъв сайт на Касперски, с много дълго и странно име, вероятно сървър за проверка на трафика. Иначе си бях логнат в MyKaspersky още в най-рнната версия.

Просто не знам какво объркаха при мен с пач (d).

При тебе няма как да объркат нещо. Ако има проблем ще е при всички. Дай тая връзка със странно име да видим къде води струва ми се, че си лепнал нещо.

Тази отметка най-горе махната ли е?

Clip.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

При тебе няма как да объркат нещо. Ако има проблем ще е при всички. Дай тая връзка със странно име да видим къде води струва ми се, че си лепнал нещо.

Тази отметка най-горе махната ли е?

Clip.jpg

Отметката беше махната.

Относно  пипването на нещо, току-що сканирах с:

ZAM - нищо

AdwCleaner - нищо

Hitman Pro - открива само tracking cookie-та

360TSE - само някой и друг кей-генератор ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова постове в тази тема за програмче на Касперски...Не си заслужава.   Пробвайте всичките други и си харесайте каквото Ви допадне.Няма аз да сложа Касперски - за да не лепна нещо ...дето да се чудя как да го махна... С безплатни програми съм и нямам такива проблеми. Кихчо, Сепчо, Комодко, Авастчо, Риско, Кингчо не са ме разочаровали!  За какъв дявол ми е всяка недовършена версия на Касперски?   Защо въобще да я пробвам при толкова много налични безплатни програми?  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата наистина няма голям смисъл, всеки да прецени - кое ще му е от полза. Може и без антивирус, но така сякаш не е интересно, пък и security центъра постоянно ще досажда със съобщения. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.09.2017 г. в 13:25, Burkoff написа:

Темата наистина няма голям смисъл, всеки да прецени - кое ще му е от полза. Може и без антивирус, но така сякаш не е интересно, пък и security центъра постоянно ще досажда със съобщения. ;)

Можеш тези съобщения да ги блокираш.  Иначе всички се дънят и не заслужават да ги хвали човек.  Лично аз на трите си компютъра виждам грешките на Сепчо, Кихчо и Комодко и даже ми е интересно. Те са ми безплатни и ги харесвам. Същото с грешките е и при платените  програми.Избирайте по вкус и предпочитания . Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напомняш ми на един профил, не се сещам "псевдонима" му...сещам се, че имаше някакъв аватар на вълк, та по подобен начин пишеше той тук във форума.
Запомнил съм го с това култовото "Поздрави" накрая.

;)

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво, че темата е обединена, но ми е сложно да се връщам и чета назад. 

Сами разбирате. Търся стабилна антивирусна защита, защото работя от 

домашния компютър. Системата е Windows 10 Pro 64 .

Какво ще ми препоръчате. Няма проблем и да е платена стига да е сигурна.

Благодаря. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Rewivo написа:

Хубаво, че темата е обединена, но ми е сложно да се връщам и чета назад. 

Сами разбирате. Търся стабилна антивирусна защита, защото работя от 

домашния компютър. Системата е Windows 10 Pro 64 .

Какво ще ми препоръчате. Няма проблем и да е платена стига да е сигурна.

Благодаря. ;)

Всички са несъвършени и все са недозавършени.   Избери си сам по лични предпочитания и с пробване.   Напоследък ползвам SEP 12, SEP 14 и 360 TS - споделено откровено, те също нещичко пропускат.  И какво от това.   Невъзможна е идеалната защитна програма.    Защото творците безспирно ги атакуват с всевъзможни нови творения.  И така - естественото развитие си продължава.   

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Thursday, October 26, 2017 в 19:38, attj написа:

Всички са несъвършени и все са недозавършени.   Избери си сам по лични предпочитания и с пробване.   Напоследък ползвам SEP 12, SEP 14 и 360 TS - споделено откровено, те също нещичко пропускат.  И какво от това.   Невъзможна е идеалната защитна програма.    Защото творците безспирно ги атакуват с всевъзможни нови творения.  И така - естественото развитие си продължава.   

360 TS аз я ползвам в момента, но преди две години тя пропусна някакви вируси и ми хакнаха един акаунт и ми свиха малка сума пари. 

Тогава точно тук в Калдата ми изчистиха компютъра от гадини и казаха да взема по-силна програма. Аз също съм сменил няколко програми, но все пак

не съм специалист. Помня, че заради Пандата се наложи да преинсталирам системата, защото тя блокираше всички стартови процеси. Не ги хареса.:shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е интересно какво точно ти се е случило - причините за това са при теб, добре е да си наясно с това....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, attj написа:

Не е интересно какво точно ти се е случило - причините за това са при теб, добре е да си наясно с това....

Просто споделям, че тукашните специалиалисти по сигурността не сметнаха 360 ТС за стабилна защита. Казвам го без ирония и с пълното уважение към техните знания и опит.

Засега си ъпгрейдвах 360 ТС с допълнителните екстри Авира и Битдефендер и до по-добра оферта оставам с нея.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Rewivo написа:

Просто споделям, че тукашните специалиалисти по сигурността не сметнаха 360 ТС за стабилна защита. Казвам го без ирония и с пълното уважение към техните знания и опит.

Засега си ъпгрейдвах 360 ТС с допълнителните екстри Авира и Битдефендер и до по-добра оферта оставам с нея.  

Разчисти си системата от излишен софтуер(вкл. обновявания и надграждане),почисти си регистъра,отстрани предишен софтуер за защита,остави си контролен скенер(Malwarebytes , Zemana,Emsisoft...).Изтегли си  VoodooShield , SecureAPlus  или Comodo Internet Security....Направи пълна проверка на системата и после я заключи....

И ако не вършиш глупости ти гарантирам,че следващия ти пост в темата за избор ще е поне след 5 години.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 29.10.2017 г. в 14:46, NIKISHARK написа:

......... Comodo Internet Security....Направи пълна проверка на системата и после я заключи....

Как се заключва системата с Comodo Internet Security?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.