Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички можете ли да ми предложите добре антивирусна,защото предишната и поднових ключа безброй пъти и пак изтече срока.Направо съм бесен ;) и ми

писна да съм незащитен.Ето това са ми изискванията:

1.Да безплатна или с "лекарство" за дълъг период на валидност

2.Да не товари много компютъра по отношение на обновяване,защото с предишната имах проблеми.

3.Да не създава пречка към повечето прилижения.

4.И най-важното да е съвместима с Windows 7.

Надявам се да ми помогнете.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте на всички можете ли да ми предложите добре антивирусна,защото предишната и поднових ключа безброй пъти и пак изтече срока.Направо съм бесен ;) и ми

2.Да не товари много компютъра по отношение на обновяване,защото с предишната имах проблеми.

Надявам се да ми помогнете.;)

От мен без претенции АВАСТ 5- версия. Безплатна - 1 година срок с подновяване на следващата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички можете ли да ми предложите добре антивирусна,защото предишната и поднових ключа безброй пъти и пак изтече срока.Направо съм бесен :) и ми

Надявам се да ми помогнете.:)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=162519&st=0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте на всички можете ли да ми предложите добре антивирусна,защото предишната и поднових ключа безброй пъти и пак изтече срока.Направо съм бесен :mad: и ми

Надявам се да ми помогнете.:)

Пробвай това:

Публикувано изображение:weather3:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ми направи впечатление Bitdefender free edition!Не сам я пробвал,но имайки предвид репутацията на платената би трябвало да е добра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ми направи впечатление Bitdefender free edition!Не сам я пробвал,но имайки предвид репутацията на платената би трябвало да е добра!

За контролни сканирания,да!

Няма real-time модул!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента най-добрата безплатна защита според мен е AVG Free Antivirus 2011 + Сърварите на ClearCloud .

Пази много по-добре от платените програми.

Редактирано от Coccinelle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пълна безплатна защита : Panda Cloud free -блокира доста сайтове въз основа базата данни на Панда Opera browser -блокира сайтове въз основа базата данни на AVG Clear cloud DNS -също безплатни и се използват от VIPRE Честно казано с тази защита ако успея да сваля и един файл от MDL ще си е чист късмет и всичко това е безплатно ! А и да допълня Пандата е лека като перце, но лови здраво !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и да допълня Пандата е лека като перце, но лови здраво !

Ще си дойдем на думата :clap: В тестовете се справи блестящо,имаше обаче един сериозен пропуск в System32 от близо 30-40 стартирани зловредни файла,което не са никак малко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сега разсъждаваш трезво и това ми хареса!Ще си дойдем на думата :) В тестовете се справи блестящо,имаше обаче един сериозен пропуск в System32 от близо 30-40 стартирани зловредни файла,което не са никак малко!

Найстина е доста добра -аз към тази комбинация съм добавил и DefenseWall и да ти кажа работят в доста добър синкрон !

Повече не ми е и нужно-тази комбинация е на всичките ми компютри вече -няма да даваш пари за лицензи и си защитен прилично !

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълна безплатна защита :

Panda Cloud free -блокира доста сайтове въз основа базата данни на Панда

Opera browser -блокира сайтове въз основа базата данни на AVG

Clear cloud DNS -също безплатни и се използват от VIPRE

Честно казано с тази защита ако успея да сваля и един файл от MDL ще си е чист късмет и всичко това е безплатно !

А и да допълня Пандата е лека като перце, но лови здраво !

http-~~-//www.youtube.com/user/languy99#p/u/6/1uBsIH3jds8

PANDA

Редактирано от Coccinelle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PC Tools Antivirus 2011 Free Edition, ако го пробвате -ще ми е интересно какво ли ще се изпише за същия в тази тема...Panda Cloud Pro бе на този компютър при мен преди него заради едногодишна промоция - не забелязах възможности за съперничество... Австралиецът е окомплектован с дефиниции, които сървърите на испанците още не са успели да съберат... Това си е мой извод - знам ли, може и да съм погрешно субективен... Имам си ключове за Panda Cloud Pro и май те няма да ми трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с avira antivir personal ,но нещо и нямам много доверие.Ще ми препоръчате ли някаква друга?Кои антивирусни програми са най-използвани в момента според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои антивирусни програми са най-използвани в момента според вас?

Според мен не знам,но според тази статистика,ето ги:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си сложих Comodo Internet security, ама ми дава грешка. Пише, че firwall не работи както трябва и не може да се оправи. И така се насочих към Avira и Windows firewall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква идея за за добра и безплатна антивирусна подходяща за Windows Server 2003? Аваст е free for home use, което изключва сървърните системи и не може да се инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква идея за за добра и безплатна антивирусна подходяща за Windows Server 2003? Аваст е free for home use, което изключва сървърните системи и не може да се инсталира.

ClamWin Free Antivirus 0.96.5

Лиценз: Open Source

operating system OS: Windows 7/Vista/XP/Me/2000/98; Windows Server 2008/2003

Също така интегрирания пакет

FORTICLIENT ENDPOINT SECURITY

Има и тема за нея,тук!

За други безплатни не се сещам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали си струва да комбинирам сърварите на Clear cloud със avast!free и Privatefirewall?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А дали си струва да комбинирам сърварите на Clear cloud със avast!free ?

Определено ще блокира повече тази комбинация и си заслужава :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали си струва да комбинирам сърварите на Clear cloud със avast!free и Privatefirewall?

Идеята не е лоша! :baby:)

да благодаря а другото което ме интересува защото не съм на ти с английския много и не разбрах от сайта, дали въпросните сървари могат да се свалят и да се инсталират както другите програми за защите а не да пипам по настройките на интернет протокола-имам предвид свалям, инсталирам и ползвам както аваста, суперантиспайуер и др.?

URIEL ще ти покаже как се слагат, сега точно нямам възможност! :clap:))

P.s. Благодаря ти! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето инструкции тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=162971&view=findpost&p=1864362

Това са им DNS -те 74.118.212.1 and 74.118.212.2

А от тук теглиш тяхното тулче и с него можеш да си превключиш DNS -те без да пипаш ти ...

http://go.sunbeltsoftware.com/?linkid=1298

Инсталираш го и с него можеш да ги включваш и изключваш :baby:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно мерси, нищо сложно няма:P

Ако решиш да не ги ползваш и да върнеш старите си DNS-и от доставчика ти ,слагаш отметката автоматично да получаваш DNS-те и потвърждаваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...