Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Desdinova написа:

Това е на руски .... защо ли?!? Защото само руснаци биха се занимвали с подобни глупости.

Що за въпрос! Защото такъв език съм избрал аз! Къв ти е проблема с езика?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, nikssi написа:

Що за въпрос! Защото такъв език съм избрал аз! Къв ти е проблема с езика?

не го говоря! Защо го няма на английски, като всеки друг нормален продукт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Desdinova написа:

не го говоря! Защо го няма на английски, като всеки друг нормален продукт?

Тогава слагаш английски продукта има различни локализации. Ако искаш може и китайски да ползваш. Викаш понеже не разбираш руски и руснаците правели лош софтуер.... мдааа страхотна логика. Ей ти още един на руски има си опция да преминава и на английски.

2017-04-11_23h38_21.jpg.17de0d841a0ce1c6e9cc7de20d1f53d8.jpg

2017-04-11_23h38_32.jpg.b932c8002fad904858d6d49a41f62c1c.jpg

Има го и на български но трябва да се изтегли съответната локализация.

Това е руски софтуер ... брех мама му тия как така имат толкова локализации нъл не стават за нищо бря http://products.kaspersky-labs.com/

Не се хаби човече не си в час на тая тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не съм в час с тия безмислени глупости. КАкто казах по рано, това не е сигурност, това с апросто безмислени продукти, които имат сносен, но н едобър маркетинг!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Desdinova написа:

Да не съм в час с тия безмислени глупости. КАкто казах по рано, това не е сигурност, това с апросто безмислени продукти, които имат сносен, но н едобър маркетинг!

Ти пък голем специалист си станал... имаш съответната диплома и т.н. Като не ползваш Windows, чий го търсиш тука?  Руснаците имат един готин лаф "Иди на х*й!" Много ти отива този израз.

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Desdinova написа:

Доказах в тази тема колко е ефективен продукта при правилни настройки и ти продължаваш да пишеш едно и също. Всеки ползва това, което прецени. Ти си оставяш на твоето мнение , аз на моето и нямам намерение да убеждавам някого в нещо. Сега локуми ли ще разтягаме?

Ама това за езика направо ме разби. Да не знае човек, че в различните софтуерни продукти има различни локализации ..нямам думи за това какво е. По същата логика Windows или Linux с руска локализация не струва пред такъв с английска. Защото бил на руски .... мдаа логика та дрънка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани, жалка картинка. Ако с китайска локализация, сигурно, ще си мисли, че made in china.  :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Това е на руски .... защо ли?!? Защото само руснаци биха се занимвали с подобни глупости.

Цитат

В момента искат да съдят Майкрософт че Операционата и система идва с програми за подобряване на сигурността, като Антивирус, защото е безмислено да им се купуват глупавите продукти.

То пък един антивирус ... https://chart.av-comparatives.org/chart1.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:Аз така и не разбрах какво точно търси човек,на когото НЕ му трябва антивирусна ,в раздела!?..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, NIKISHARK написа:

:offtopic_s:Аз така и не разбрах какво точно търси човек,на когото НЕ му трябва антивирусна ,в раздела!?..

Чеше си клавиатурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Eclipse2G написа:

Чеше си клавиатурата.

Ами..Въпрос на време е да се ориентира към HJT Team....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, NIKISHARK написа:

Ами..Въпрос на време е да се ориентира към HJT Team....

Сакън, ще оцапа и там раздела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, NIKISHARK написа:

Остави това ами щом една програма е на руски език не струвала....щот не го говорел и щот не е хАмерикански. :D Т

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Desdinova написа:

ова с апросто безмислени продукти, които имат сносен, но н едобър маркетинг!

да не е добър, да не е, колко па не му е добър маркетинга?Cyber security spending to reach $90 billion in 2017, Gartner says

Те киберпрестъпниците изкарват по-малко...

Сигурност и онлайн и офлайн нЕма! Има ЧУВСТВО ЗА СИГУРНОСТ.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

modedit: Уважаеми съфорумци напомням и предупреждавам че темата се казва:

"Препоръчайте ми антивирусна програма..!" 

и е създаена за всички хора които имат нужда от такава програма,съвети и предложения..!

Desdinova създайте си нова тема ..Може да и дадете например такова име:

" Антивирусната програма - има ли нужда от нея ..! "

..и в тази тема си пишете на воля ...и ще очаквам да прочета професионална обосновка на вашето мнение и виждане относно антивирусните програми..!

Хубав ден пожелавам и светли великденски празници на всички ..! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хора могат да се защитят само с хипс или санбокс.   И не върви да им се препоръчва да си купуват някакви програми на Нортон, Касперски, ЕСЕТ и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем сериозно посете Bleeping и вижте какво предлагат там и го приемете,че са по-големи специалисти от вас! И аз се чудех Emsisoft антивирусна ли е или антималуър но прочетох много добри отзиви и съм го приел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, attj написа:

Много хора могат да се защитят само с хипс или санбокс.   И не върви да им се препоръчва да си купуват някакви програми на Нортон, Касперски, ЕСЕТ и т.н.

Comodo май ти хареса....И Есет имат HIPS,ама това е друга тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, NIKISHARK написа:

Comodo май ти хареса....И Есет имат HIPS,ама това е друга тема...

Да. Обаче кихчовите китайци лесно го преодоляват. И бързо го деинсталирах - защото още му е рано да спори с Кихчо и Сепчо, въпреки че е хубава и интересна програма.  Пред очите ми му трябваха два рестарта за да се справи с проникналите буби.Накрая ги арестува.  На ЕСЕТ само безплатният онлайн сканер донякъде ми допада.  Не са за мен такива програми.  Комодо е с разлика над ЕСЕТ и пак ме ядосва с пропуски.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, attj написа:

Да. Обаче кихчовите китайци лесно го преодоляват. И бързо го деинсталирах - защото още му е рано да спори с Кихчо и Сепчо, въпреки че е хубава и интересна програма.  Пред очите ми му трябваха два рестарта за да се справи с проникналите буби.Накрая ги арестува.  На ЕСЕТ само безплатният онлайн сканер донякъде ми допада.  Не са за мен такива програми.  Комодо е с разлика над ЕСЕТ и пак ме ядосва с пропуски.  

По подразбиране ли я подкара?Я активирай Proactive Security да видим ...Не се интересувам много от дефиниции,освен ако не тествам нещо...

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, NIKISHARK написа:

По подразбиране ли я подкара?Я активирай Proactive Security да видим ...Не се интересувам много от дефиниции,освен ако не тествам нещо...

Никоя програма не следва да се тормози с настройките си по подразбиране.  Защото ги лъжат с разни фокуси.  Изглежда е невъзможно да бъде излъгана репутацията при Симантек...  Или това е поне доста трудно. 360 TS  като зареден автомат блокира всеки опит за вписване в регистрите и дори не е нужно да го потвърждаваш - следва автоматично блокиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е гадината пробила Авто-Containment-а!?

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, NIKISHARK написа:

Коя е гадината пробила Авто-Containment-а!?

Благодаря за този въпрос.   Явно не съм достигнал за няколко дни и до тези възможни настройки  https://help.comodo.com/topic-399-1-790-10323-.html    Пак ще инсталирам CIS 10. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/12/2017 в 6:34, Desdinova написа:

Да не съм в час

Ами, да си...
И опитай да ограничиш безсмислените си постове, Поне в раздел "Сигурност и антивирусна защита"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Bryca03
      Добър вечер. Нуждая се от антивирусна, за която няма да плащам.. С license key или просто някакъв crack.. Знам, че е пиратско, обаче нямам излишни пари за компютърни програми за жалост.. Ако някой може да каже.. Благодаря предварително и весели празници!
    • от AVsP
      Здравейте,
      искам да попитам по-компетентните от мен да кажат какъв Антивирус и Firewall използват, Антивирус пакет или каквото там използват с борбата с ДОСАДНИТЕ ВИРУСИ, ЧЕРВЕЙ и т.н.
      Аз лично ползвах NOD32 + Sygate Firewall , но още на 2-рия ден NOD32 "изпищя" че открил някакъв троянец, но не можа да го истрие
      Пробвал съм F-Prot + Sygate Firewall но отново не вършат работата си
      Дори минах на Panda Platinum 7.07 ... кажете какво мислите
      Дали F-Secure Internet Security 2004 или 2005 ще помогнат и дали това е добро решение за PC-то ми от гледна точка на сигурност, ако - НЕ кажете какво може да ми помогне.
      Искам само да каже че дори с настоен SP2 Windwows-а "изплезва език" пред вирусите
      Благодаря Ви за помоща
  • Дарение

• Добави ново...