Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 13.12.2015 г. в 8:23, vilizarht написа:

Здравейте! Инсталирах си уиндоус 7 ултимейт тази сутрин, но нямам антивирусна и не съм запознат. Последно бях със Panda Gold която ми харесва, но нямам активация. Сега не знам коя да си сложа, а повечето не ми харесват. Моля да ми предложете някоя хубава антивирусна, от къде да я изтегля и да я активирам, която и да не ми товари разбира се, и ако има начин да сложа антивирусна Panda със активация споделете!

Аваст ще ти свърши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава безплатна програма е Аваст.   Обаче има други пак безплатни и още по-интересни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аваст си остава една от най-хубавите антивирусни програми. А ако и намериш и ключ онлайн за ПРО версията си бомба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква ПЛАТЕНА ОРИГИНАЛНА анти-вирусна ще ми предложите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво искаш да кажеш "Оригинална"?
Иначе за мен топ са Kaspersky, Eset Nod32, Symantec...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolaustirol написа:

Срещу около 70лв в момента можеш да си вземеш лиценз за Bitdefender 2017 Total Security за 1 година. Предполагам, че и другите вървят г/д по толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Здравко Павлов написа:

Какво искаш да кажеш "Оригинална"?
Иначе за мен топ са Kaspersky, Eset Nod32, Symantec...

Оригинална означава закупена легално. Било от производителя или негов дистрибутор.

преди 12 часа, Year Zero написа:

Срещу около 70лв в момента можеш да си вземеш лиценз за Bitdefender 2017 Total Security за 1 година. Предполагам, че и другите вървят г/д по толкова.

Добра ли е? Какви ресурси изсква?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikolaustirol написа:

Оригинална означава закупена легално. Било от производителя или негов дистрибутор.

Добра ли е? Какви ресурси изсква?

В топ 5 е и не заема много ресурси...Но все пак е добре да кажеш какъв е компютъра на който ще се ползва.Bitdefender Total Security 2017 има и Ransomware модул и в момента е на промоция от 119 на 65.99 за едногодишен лиценз и 5 устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Year Zero написа:

В топ 5 е и не заема много ресурси...Но все пак е добре да кажеш какъв е компютъра на който ще се ползва.Bitdefender Total Security 2017 има и Ransomware модул и в момента е на промоция от 119 на 65.99 за едногодишен лиценз и 5 устройства.

Десктоп, процесор INTEL E 7600, 4 GB RAM, GeForce 210

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5/26/2017 в 9:37, nikolaustirol написа:

Условно безплатния Сепчо като за у дома.  Може и също безплатните  Комодко, Авастчо, Кихчо, Кингчо, Риско, Авирка  и още доста други. Още не ме е пернала гръмотевица по главата за да харча пари за да купувам защитни програми.    Да не говорим и колко промоции за ползване за определено време се пускат.  Безплатният избор е с много възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.04.2017 г. в 21:01, B-boy/StyLe/ написа:

То WinPatrol free няма опция за добавяне на ключове, които да пази в конфигурацията си. Само платената има такава опция, но няма как просто да се добавят всички ключове там.

Новия тоест бетата още на Sophos Home ме кефи. Някакви прозорчета от HitmanPro Alert се появяват. Има Web Protection и Antivirus това е ясно но има и Cryptoguard, Webcam protection, Safe online banking, Exploit Mitigation и USB devices. Но всичко е в акаунта в интернет, там се командва. На това ли викате Endpoint?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Новия тоест бетата още на Sophos Home ме кефи. Някакви прозорчета от HitmanPro Alert се появяват. Има Web Protection и Antivirus това е ясно но има и Cryptoguard, Webcam protection, Safe online banking, Exploit Mitigation и USB devices. Но всичко е в акаунта в интернет, там се командва. На това ли викате Endpoint?

Нормално е да се появяват прозорчета от HitmanPro.Alert. Нали от Sophos закупиха HitmanPro.Alert продуктите и вече се казват Sophos InterceptX (дефакто са същите). ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.04.2017 г. в 21:01, B-boy/StyLe/ написа:

Друга добра програма за следене на промените в регистрите беше MJRegWatcher.

В момента се сещам и за NoVirusThanks Registry Guard 1.3.0.0

Първата ми харесва доста а втората няма нищо буквално. Има ли опасност да омажа нещо по регистрите докато си я цъкам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.06.2017 г. в 11:43, _Alex&Vanko_ написа:

Първата ми харесва доста а втората няма нищо буквално. Има ли опасност да омажа нещо по регистрите докато си я цъкам?

Коя е втората RegistryGuard-a ли? Е тя няма нищо, защото сам си пишеш правилата за нея. :)

https://www.wilderssecurity.com/threads/registry-guard-protect-registry-keys-and-values.381740/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако всичко обсъждано в темите, се окаже вярно,то лично моята препоръка е - KFA + CF( Антивирус Kaspersky Free + Comodo Firewall)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

NIKISHARK

само ако обясниш как да излъжа Антивирус Kaspersky Free  да си го инстална ?

имаше начин но но помня ... някой клип от тубата ?

Редактирано от Петроff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Петроff написа:

NIKISHARK

Руско прокси...В темата за Kaspersky прочете ли какво написа Ванката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

трудно е намирането ...    мерси все пак  ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Петроff написа:

NIKISHARK

пробвай първо само да добавиш руска клавиатура 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, NIKISHARK написа:

Трудно е да прочетеш. Сега е момента който иска да ползва KFA после може да ограничат достъпа. 

преди 41 минути, Петроff написа:

трудно е намирането ...    мерси все пак  ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Kaspersky Free дали е по- добра от 360 Total Security примерно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lupis написа:

А Kaspersky Free дали е по- добра от 360 Total Security примерно?

Не знам дали е по-добра, но лично на мен ми допадна повече. :)

П.П. : От няколко дни се появи и версия 18.0.0.405 (b) на английски!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zitrön написа:

Не знам дали е по-добра, но лично на мен ми допадна повече. :)

П.П. : От няколко дни се появи и версия 18.0.0.405 (b) на английски!

Да, появи се за целия свят => https://www.kaldata.com/it-новини/kaspersky-lab-представи-в-целия-свят-безплатния-а-254601.html

Ако се комбинира с някоя стена като Comodo Firewall и става супер. И дори няма нужда да се ползва вече Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business, защото е вграден в Kaspersky Free. Вече ако се използва друго решение за защита може да се добави само Anti-Ransomware модула. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@B-boy/StyLe/ ти смени ли въоръжението? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Bryca03
      Добър вечер. Нуждая се от антивирусна, за която няма да плащам.. С license key или просто някакъв crack.. Знам, че е пиратско, обаче нямам излишни пари за компютърни програми за жалост.. Ако някой може да каже.. Благодаря предварително и весели празници!
    • от AVsP
      Здравейте,
      искам да попитам по-компетентните от мен да кажат какъв Антивирус и Firewall използват, Антивирус пакет или каквото там използват с борбата с ДОСАДНИТЕ ВИРУСИ, ЧЕРВЕЙ и т.н.
      Аз лично ползвах NOD32 + Sygate Firewall , но още на 2-рия ден NOD32 "изпищя" че открил някакъв троянец, но не можа да го истрие
      Пробвал съм F-Prot + Sygate Firewall но отново не вършат работата си
      Дори минах на Panda Platinum 7.07 ... кажете какво мислите
      Дали F-Secure Internet Security 2004 или 2005 ще помогнат и дали това е добро решение за PC-то ми от гледна точка на сигурност, ако - НЕ кажете какво може да ми помогне.
      Искам само да каже че дори с настоен SP2 Windwows-а "изплезва език" пред вирусите
      Благодаря Ви за помоща
  • Дарение

• Добави ново...