Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 40 минути, attj написа:

Каква беля - сега прекрасно RIS 23.02.00.25  си работи при мен на стар комп с XP. И китаецът се обновява по много пъти на ден.   Ако желае нека инсталира 360 TS - предимствата на китайците са осезаеми при слаби  ОС. 

Прекрасните ги знаеме. Кажи кои антивирусни не стават. Европейските?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, .Alex&Vanko. написа:

Прекрасните ги знаеме. Кажи кои антивирусни не стават. Европейските?

При определени обстоятелства всичките могат да са с несправяне -  при подобни изводи обикновено след това известно време съм без никакъв антивирус. За да ни ми харчи част от системните ресурси - обаче ми става скучно след време...   Защото липсва антивирус дето да ме занимава за нещо си там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си животинче. Инстални си Линукс. Аз имам коте и пингвин - супер комбинация. Но вече не участвам толкова в подфорума и ми е чоглаво, такова едно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При използването на win10  напълно спокойно си използвайте вградената антивирусна и с възможностите на Интернет експлорер сте чук! За допълнителни защити има и други тактики(зависи какво правите на компа) но ако ще гледате филми туи ви е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова понятие "достатъчна защита" ,има само достатъчно количество бира в другата тема,там е и чука за пържолите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, lost in написа:

има само достатъчно количество бира

Достатъчно количество бира ....няма такова нещо. :biggrin: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя за работата каква антивирусна да сложа. Разбира се, че ще си я купим. Има ли по-добра алтернатива на Kaspersky, която да не ти съсипва електронните подписи и да не ти бави толкова компютъра. Сега ползвам Kasppersky Internet Security и искам да сложа Endpoint Security, която да се управлява от сървър. Някаква друга алтернатива може ли да ми препорчате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ви препоръчам за Windows Defender. Това е най-добрият свободен антивирусен софтуер, което получавате по подразбиране на Windows 8 и 10. Тъй като аз съм с 3 години Windows Defender, все още работата си перфектно никога не съм имал проблем с използването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.01.2019 г. в 9:14, AndreyBailey написа:

Аз ще ви препоръчам за Windows Defender. Това е най-добрият свободен антивирусен софтуер, което получавате по подразбиране на Windows 8 и 10. Тъй като аз съм с 3 години Windows Defender, все още работата си перфектно никога не съм имал проблем с използването му.

Версията на WD под 8.1 не е на нивото на версията в Windows 10, затова бих казал, че за 8.1 може да се потърси алтернативна програма. Под Windows 10 програмата е силна, но на места пак се появяват различни пробиви за нея, което е нормално за всички подобни продукти разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам някой ползвал ли е "TronScript" ?  И какво му е мнението. Изглежда ми доста удобен и всеобхватен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Joss Bomon написа:

Касперски + Аваст ... най-добрата комбинация...

надявам се не е шега - досега ядове съм нямал ... 🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Петроff написа:

надявам се не е шега - досега ядове съм нямал ... 🙂

Сложи и Malwarebytes Anti-Malware с резидентен модул за още по-силна защита... колкото повече, толкова повече... ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Joss Bomon написа:

Сложи и Malwarebytes Anti-Malware с резидентен модул за още по-силна защита... колкото повече, толкова повече... ядове.

надявам се че правиш разлика между антивирусна и модул за антирънсъмуер ??? нали умнико ?

питал съм хора в този сайт които впъти повече от теб разбират от антивирусен софтуер !

затова те моля върви си пий бирата и си яж пържолите (стига си ял .....)  и не се прави на наааай умният тук !

а аз къде ще го сложа и на кого ще го сложа не е твоя работа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Петроff написа:

надявам се че правиш разлика между антивирусна и модул за антирънсъмуер ??? нали умнико ?

питал съм хора в този сайт които впъти повече от теб разбират от антивирусен софтуер !

затова те моля върви си пий бирата и си яж пържолите и не се прави на наааай умният тук !

Отбий в ляво, че много се нае, а темата е за друго!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Joss Bomon написа:

Отбий в ляво, че много се нае, а темата е за друго!

и продължаваш да ми даваш наклон на ...

преди 1 час, Joss Bomon написа:

като темата е друга  - защо почна да ги ядеш  ???

просто за спорта да си интересен тук ? - не си !

и не съм първият който ти го казва...

ха сега пътувай с вятъра ..... !

p.s.   на всички други - извинявам се за спаменето  с този к....н !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 5.05.2019 г. в 12:47, Joss Bomon написа:

Аваст и Касперски са несъвместими.

на 5.05.2019 г. в 13:17, Петроff написа:

Касперски си има модул за наблюдение на поведението и отново ... конфликт.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

66.0.4 е налична на ftp сървъра

https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/66.0.4/

Ако не сте си направили резервно копие на профила преди краха, някои добавки може да са си загубили (част от) настройките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikssi написа:

Май и ти не си усетил иронията... но :

преди 18 часа, Петроff написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, nikssi написа:

заедно са повече от 6 месеца и всичко си работи на 6  - нито сини екрани , нито забавяне на системата и т. н.

къде ги сънувате тези проблеми ?

при мен всичко е наред  ... дерзайте :D  :D  :D

ако нещо не сте го проверили , а само сте го чели че е така  - хах ... продължавайте да го вярвате !

не ми се спори с никой - казвам ви - работи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

...питал съм хора в този сайт които впъти повече от теб разбират от антивирусен софтуер !

Е сега , не говори такива неща..! Не виждам човек който поне малко е наясно с материята , да ви препоръча такова комбинация...!  :)

Вие симптоми може да нямате...ама дали работят двете коректно...? Четете внимателно тук и тогава ще коментираме...:

Microsoft and major Anti-virus vendors recommend that you install and run only one anti-virus program at a time

( Microsoft и основните антивирусни производители препоръчват да инсталирате и изпълнявате само по една антивирусна програма. )

Цитат

You don’t need to install more than one antivirus program. In fact, running more than one antivirus program at the same time can cause conflicts and errors that make your antivirus protection less effective or not effective at all.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Петроff написа:

заедно са повече от 6 месеца и всичко си работи на 6  - нито сини екрани , нито забавяне на системата и т. н.

не ти се е случвало, двете да захапят един файл?
предпочитам една антивирусна и куп портативни онлайн скенери
пп
по препоръка на icotonev, съм с антивируса на "джама" и за сега съм доволен
не се разбирам с инсталиран MBAM, но с портативката е едно добро попадение, с което се сдобих, благодарение на DarkEdge
ZAM и ЕЕК също са портативки

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, дръндю написа:

не ти се е случвало, двете да захапят един файл?
предпочитам една антивирусна

( Microsoft и основните антивирусни производители препоръчват да инсталирате и изпълнявате само по една антивирусна програма. ) 

не никога  - ама никога !

антивирусната е една - аваст фрии  +  модул за антирънсъмуер на касапа

и работят ...  и не дават грешки   не си пречат   - давам ви факт !!!

когато пробвате - обещавам ще спорим

дотогава вярвайте на каквооото си искате

приключвам

весел празник !

преди 1 час, icotonev написа:

Е сега , не говори такива неща..! Не виждам човек който поне малко е наясно с материята , да ви препоръча такова комбинация...! 

имам  лични разговори по темата с NIKISHARK и с B-boy/StyLe/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Петроff написа:

имам  лични разговори по темата с NIKISHARK и с B-boy/StyLe/

Не разбрах това какво значение има ...? Ама да попитам ..те ти препоръчаха да имаш две активни антивирусни програми...? Това и да го видя няма да го повярвам....!!!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, icotonev написа:

имаш две активни антивирусни програми

преди 22 часа, Петроff написа:

антивирусната е една - аваст фрии

а другото е допърнение към нея

преди 22 часа, Петроff написа:

модул за антирънсъмуер на касапа

https://www.comss.ru/page.php?id=3307

не знаех до днес че това е антивирусна програма - ама щом казваш  ... нали си по "умен"  ... ще ти повярваме ...

току що го четох цялото - ама никъде не прочетох че е антивирусна програма ...

Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business – бесплатный инструмент для защиты

от программ-вымогателей и шифровальщиков, которые блокируют доступ к устройству или выполняют шифрование данных на диске

преди 17 часа, icotonev написа:

Не разбрах това какво значение има ...?

явно и тези хора са като мен - неразбиращи  -  дали ???

и никой нишо не ми е препоръчвал - просто съм ги питал и двамата възможно ли е да се

инсталират и работят заедно двете програмки - каза  ми да пробвам и аз пробвах

и на двамата съм им споделил че работят

но нито един от двамата не ми е казвал че това са "две активни антивирусни програми"

сигурно не разбират нали ! :D  :D    :D

трудно се спори с радио което повтаря едно и също - без да го е проверил !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Бесплатный инструмент Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business совместим со сторонними антивирусными программами

и может служить дополнительной защитой от троянов-вымогателей и шифровальщиков с использованием передовых технологий."

и това ако не разбирате - хващайте гората ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Bryca03
      Добър вечер. Нуждая се от антивирусна, за която няма да плащам.. С license key или просто някакъв crack.. Знам, че е пиратско, обаче нямам излишни пари за компютърни програми за жалост.. Ако някой може да каже.. Благодаря предварително и весели празници!
    • от AVsP
      Здравейте,
      искам да попитам по-компетентните от мен да кажат какъв Антивирус и Firewall използват, Антивирус пакет или каквото там използват с борбата с ДОСАДНИТЕ ВИРУСИ, ЧЕРВЕЙ и т.н.
      Аз лично ползвах NOD32 + Sygate Firewall , но още на 2-рия ден NOD32 "изпищя" че открил някакъв троянец, но не можа да го истрие
      Пробвал съм F-Prot + Sygate Firewall но отново не вършат работата си
      Дори минах на Panda Platinum 7.07 ... кажете какво мислите
      Дали F-Secure Internet Security 2004 или 2005 ще помогнат и дали това е добро решение за PC-то ми от гледна точка на сигурност, ако - НЕ кажете какво може да ми помогне.
      Искам само да каже че дори с настоен SP2 Windwows-а "изплезва език" пред вирусите
      Благодаря Ви за помоща
  • Дарение

• Добави ново...