Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аууу, извинете!:biggrin:

Хайде да оставим всеки да си ползва това което прецени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аваст ми прецака компютъра и се карах с американските им представители преди 2 години, господине.

Платих, инсталирах и компютърът ми изкара син екран, след което информацията ми я нямаше. Така че си приберете аваст някъде, където ще ви е удобно.

Като искате ползвайте си безплатни боклуци, аз мога да си позволя антивирусна, с която да криптирам лични данни и утре има какво да представя като ме проверят по ГДПР. 

Хайде, au revoir.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Рекламирате ли?   Няма как да се сетя за румънската програма - ползвам пълнофункционални безплатни версии на Сепчо, Кихчо, Комодко и Авастчо.Румънчето едва ли някога въобще ще ги догони.   Купувате -пък има още по-добри и безплатни...Ваша си работа.

Не рекламирам, темата е за препоръки и препоръчвам! Какво се заяждате, работа ли си нямате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ползвам ги с години и нищо не можеш в повече да ми кажеш.  Не забравяй с кого събеседваш.

Я метни пак едно око колко програми ползват енджина на Битдефендър,че май си позабравил  :D

https://www.av-comparatives.org/list-of-consumer-av-vendors-pc/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламирате ли?   Няма как да се сетя за румънската програма - ползвам пълнофункционални безплатни версии на Сепчо, Кихчо, Комодко и Авастчо.Румънчето едва ли някога въобще ще ги догони.   Купувате -пък има още по-добри и безплатни...Ваша си работа.

Да те разбирам, че bitdefender не става изобщо и е по-добре да ползвам изброените от теб безплатни антивирусни? Платил съм около 90лв за лиценз  за 3г. за 5 устройства - версия bitdefender total security. До колкото разбирам написаното от теб и аз съм се прецакал явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, придържайте се към темата! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че са лоши румънските версии на Битдефендер. За мен са на средно ниво.   В  360 TS  например при тест с реални заплахи румънският енджин е по-мълчалив в сравнение с този на Авира и с китайския енджин на Кихчо.  Твърдя, че някои от  програмите с пълнофункционални безплатни версии  дори са по-добри.  Все пак всичко опира до лични предпочитания и избор.   Ако на човек при някои обстоятелства му е необходима професионална помощ - правилно е да си плати за защитеност.  И обратно - ако може сам да се справя, за какво да харчи пари за подобни програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, zazzy-bazzy написа:

Бих препоръчал тази Антивирусна система, OEM, ESET NOD32 Antivirus, но не е безплатна.

Есет нямат безплатни продукти но това не означава,че не може да се ползват. Всеки решава за себе си какво ниво на защитеност иска да има, някои твърдят едно , други друго ... в тестовете, които се правят във форума доминират няколко продукта Eset , Kaspersky , BitDefender , F-Security , Avira , Comodo и чат пат така наречения Кихчо  ... всъщност ако е без енжините на Авира и БитДефендер ще е гола вода. 

Сега не ме замергайте с кал де...:biggrin:

Поздрави

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@nikssi Eset всъщност имат само безплатен скенер и то не лош.Що се отнася до Qihoo..на мен ми прилича повече на Hitman Pro....ако не са базите на Kaspersky и Bitdefender,за никакъв Sophos не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, NIKISHARK написа:

@nikssi Eset всъщност имат само безплатен скенер и то не лош.Що се отнася до Qihoo..на мен ми прилича повече на Hitman Pro....ако не са базите на Kaspersky и Bitdefender,за никакъв Sophos не става...

Имах предвид защитата в реално време. Всъщност в горния си пост неволно пропуснах Комодо. Ще го редактирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда...:D Comodo без HIPS-a и пясъчника са гола вода като чист антивирус...но те си го и признават....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, NIKISHARK написа:

Няма нужда...:D Comodo без HIPS-a и пясъчника са гола вода като чист антивирус...но те си го и признават....

Абе , знам ли ... страх лозе пази... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

извинявайте, бихте ли ми казали, кои са сепчо и кихчо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Symantec и Qihoo

Така и така сме в препоръчителната тема-Kaspersky free + Comodo Firewall...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

навремето съм ползвал  NIS и Нортън360  на Symantec и бяха задоволителни
разбира се че бяха кракнати и ползвани в XPx64 
сега съм с подразбиращата се на "джама", от която съм значително по-доволен

пп

1809LTSC

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

навремето съм ползвал  NIS и Нортън360  на Symantec и бяха задоволителни
разбира се че бяха кракнати и ползвани в XPx64 
сега съм с подразбиращата се на "джама", от която съм значително по-доволен

пп

1809LTSC

Symantec имат ,условно казано, безплатна клиентска версия(корпоративна)-Symantec Endpoint Protection , при това не е лоша....

sep14_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Symantec Endpoint Protection допуска условно безплатно ползване у дома и не е нужно да е кракната или да се купува.   Непрекъснато е пред очите ми от 2005-та година!    Репутацията на Сепчо е впечатляващ защитен способ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, attj написа:

условно безплатно ползване

Дефинирай какво е "условно безплатно ползване" без да настъпваш точка 2.10 от правилата.

Клиентската версия е част от продукт , който много добре знаеш,че е платен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, nikssi написа:

Дефинирай какво е "условно безплатно ползване" без да настъпваш точка 2.10 от правилата.

Клиентската версия е част от продукт , който много добре знаеш,че е платен.

При инсталиране с избора на неуправляемата клиентска корпоративна версия на практика си с безсрочна пробна версия и е така от доста години   https://www.comss.ru/page.php?id=569

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 9.06.2019 г. в 21:44, au_revoir написа:

Като искате ползвайте си безплатни боклуци, аз мога да си позволя антивирусна

Доста надменно изказване,в частност-"ползвайте си безплатни боклуци"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, attj написа:

При инсталиране с избора на неуправляемата клиентска корпоративна версия на практика си с безсрочна пробна версия и е така от доста години   https://www.comss.ru/page.php?id=569

2010951398_Screenshot-2019-6-11SymantecEndpointProtection.png.0b81a43ad71dbc65a8e8ecd5fcc94f5e.png

Това,че може да се заобиколи някоя врата не означава,че е безплатна. Тихичко Тоше , тихо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nikssi написа:

2010951398_Screenshot-2019-6-11SymantecEndpointProtection.png.0b81a43ad71dbc65a8e8ecd5fcc94f5e.png

Това,че може да се заобиколи някоя врата не означава,че е безплатна. Тихичко Тоше , тихо!

Пробная версия 60 дней / Неуправляемый клиент – без ограничений по сроку

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SEP 12  у дома е на един стационарен стар компютър с Win XP  от 2013 година - вече 6 години не ми иска лиценз и все си се ъпдейтва през 2 часа както съм му задал като настройки.    Служебният ми компютър с Win 7 винаги е с редовно закупен SEP 14. Купува го работодателят ми всяка година - поддържащите инженери считат Симантек за най-добри в света.   Трябва обаче да се внимава с настройките -защото при затегната репутация възникват сложни сработвания и фалшиви тревоги.

преди 9 часа, Васето написа:

Доста надменно изказване,в частност-"ползвайте си безплатни боклуци"...

Това е от тотално непознаване на материята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 42 минути, attj написа:

поддържащите инженери считат Симантек за най-добри в света.

наистина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...