Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

проблема е от няколко месеца, мислех че като дойдат ъдейтите ще го оправят ама не стана

опитах и с по стари версии същата работа

с 64 битова 7-ца съм

8674812Z.png

8674813f.png

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам първата грешка казва, че има друга версия на VirtualBox, която не е деинсталирана правилно или не може да се деинсталира поради различни причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Доколкото виждам първата грешка казва, че има друга версия на VirtualBox, която не е деинсталирана правилно или не може да се деинсталира поради различни причини.

къде е и аз е търсих с търсачките на компа но нищо, иначе преди около 6 месеца съм ползвал виртуал бокс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай програмата Total uninstall и виж дали тя ще може да намери някакви остатъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Инсталирай програмата Total uninstall и виж дали тя ще може да намери някакви остатъци.

от това което вижда това сами незнам какво е

8674836u.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук два линка с информация за твоя проблем

линк1

линк2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това с търсачката в регистрите съм го опитвал - не става, друго предложение има ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то решението е лесно, но не всеки ще се съгласи с него - Чисто нова инсталация на Windows. Каквото има проблемно или омазано изчезва.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някакъв имидж запазен - щото точка на възстановяване, от преди 6 месеца, едва ли имате.

Каква е всъщност машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ъдейтите стават по бавно от инсталация и затова не ми се иска да е правя

най старата точка за въстановяване е от 3 март, трия ги да не заемат излишно място

---------------------------------------------------------------------------------------------------

репаир от диска не помага, вероятно нещо е изтрито от антивирусната - този диск има ли възможност за някакво попълване на дупки в системата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли инсталатора на старата версия на virtualbox? Срартирай го и деинсталирай инсталирай старата (5,0,14) версия.

http://download.virtualbox.org/virtualbox/5.0.14/VirtualBox-5.0.14-105127-Win.exe

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

ъдейтите стават по бавно от инсталация и затова не ми се иска да е правя

най старата точка за въстановяване е от 3 март, трия ги да не заемат излишно място

---------------------------------------------------------------------------------------------------

репаир от диска не помага, вероятно нещо е изтрито от антивирусната - този диск има ли възможност за някакво попълване на дупки в системата

Точките са едно (не е добра идея да се трият всичките) - аз ти говоря за системен образ от по-късен момент.

Репаир от инсталационния диск ще оправи / възстанови системата към най-първоначалния вид, без нито един ъпдейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май нищо няма да помогне освен преинстал

в форума на виртусл бокс пише - 1603 бъг на Windows 7 64-битов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

проблема е от няколко месеца, мислех че като дойдат ъдейтите ще го оправят ама не стана

опитах и с по стари версии същата работа

с 64 битова 7-ца съм

8674812Z.png

8674813f.png

Аз също съм с 64 битова WINDOWS 7 и докато налучкам версията и я

инсталирам . . . направо луднах !

Тук хората от форума ме помнят, колко теми съм писал по неин адрес и

колко съм им досаждал и съм ги разпитвал като вас !

След като сте с моите параметри пробвайте версията Oracle VM Virtual Box 4.3.12

Докато я наглася и започна с нея да обикалям из торент-тракери отдалечени на хиляди

километри от нас, изчетох и прегледах всякаква литература посветена на тема . . . Виртуални машини !

На първо време ще ви предоставя видео свързано с инсталацията и настройките при Windows 7:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дръндю написа:

нищо не ти пречи да пробваш това, преди да си преинсталираш машината

Reg Organizer 7.30

най-интересното за мен, е да се намери решение, а не преинсталиране

това може да го направи дори 10-годишно дете

Не, не може както не могат и много по-големи. Виж раздела за Windows и ще се убедиш сам. Има си специфични стъпки, които трябва да се спазват. И не, че е сложно просто на много хора не им се чете, а чакат наготово.

Колкото до проблема омажат ли се регистрите на Windows и изтрие ли се нещо по погрешка каквото и да правиш, каквито и fix програми да слагаш нищо не може да те спаси. Преинсталацията е необходима. Все пак съм я коментирал като крайно решение, макар че за времето в момента, в което постващия се мъчи над проблема да е направил преинсталация да си е инсталирал всичко необходимо и да си работи с приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Не, не може както не могат и много по-големи. Виж раздела за Windows и ще се убедиш сам. Има си специфични стъпки, които трябва да се спазват. И не, че е сложно просто на много хора не им се чете, а чакат наготово.

Колкото до проблема омажат ли се регистрите на Windows и изтрие ли се нещо по погрешка каквото и да правиш, каквито и fix програми да слагаш нищо не може да те спаси. Преинсталацията е необходима. Все пак съм я коментирал като крайно решение, макар че за времето в момента, в което постващия се мъчи над проблема да е направил преинсталация да си е инсталирал всичко необходимо и да си работи с приложението.

Страхотно сте прав, господин Костов !

Докато и наглася настройките и подбера подходяща версия, 

сигурно съм я деинсталирал и инсталирал отново . . . поне 5 пъти !

Доколкото си спомнял и от вас съм взимал препоръки и насоки по време на инсталацията.

Но мога да ви кажа че наистина притежава  огромни преимущества над реалния компютър,

в областта на антивирусната защита, защото може да се направи снимка на екрана преди да

влезем в опасен сайт и ако има след това забелязани някакви проблеми, да го върнем назад

и да използуваме тази снимка, като точка на Възстановяване !

Така че, колегата да се захваща на работа и да започне да експериментира . . .!?  

Редактирано от Optium
Корекции в текста ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mockingjay
      Здравейте! Не разбирам кой знае колко от компютри и затова ви моля за съвет. Трябва ми лаптоп, който да използвам главно за сърфиране (гледане на клипове, Фейсбук, безпроблемно отваряне на поне 5-6-7 таба), слушане на музика и за зареждане на ОС през VirtualBox (4GB RAM достатъчни ли са за тази цел?)
      Изискванията ми са:
      - 4 GB+ RAM
      - Удобна БДС клавиатура
      - Стандартен размер екран (15/15.6 инча), матов, да не натоварва много очите
      - (Високо)качествена машинка, която да изкара дълги години (най-малко 5! )
      - Лесна поддръжка (лесно отваряне и почистване)
      - Уеб камера
      - Добро качество на звука
      - Добре е да има 3 USB порта, а не 2, но не е задължително

Няма нужда:
      - От инсталирана ОС
      - Да е лек и тънък (най-много да го пренасям от стая на стая; теглото е без значение)
      Според вас има ли качествени лаптопи до 700-800 лв и ако не, от колко пари започват те? Искам да си взема нещо наистина добро и да не съжалявам за покупката си.
      Вие какво бихте си взели - нов до 700-800 лв или втора ръка, но по-евтин (чувала съм, че имало много качествени/издръжливи употребявани лаптопи; обаче при този вариант няма ли опасност да си взема нещо, което може да се развали след няколко месеца например)?
      Какви характеристики да гледам? Какъв лаптоп бихте ми препоръчали? Благодаря предварително!
      EDIT: Кои магазини препоръчвате и кои не? Може също да напишете за какво друго (ако става и за друго) е подходящ лаптопа, който ще предложите, както и да споделите мнението си за процесорите, завършващи на U (Трябва ли да се избягват?)
    • от GeorgP
                           Здравейте, опитвам се да инсталирам Kali linux  на виртуална машина. Сблъсках се с много проблеми, които преодолях. Остана само този, който съм снимал. Прозорецът стои така с часове и не зарежда. Благодаря предварително.
                                             ..........................................................................................................................................................................
                                                 Когато се опитам да отворя линукса, зареждането  спира до тук.

• от BOBARA333
      Здравей те, имам малак проблем с  VirtualBox и добавянето на мрежов адаптер.Когато искам да добавя Мрежа закачена към мостов адаптер, не ми излиза адаптера.Търсих но не намерих информация как да го оправя ако може някой да ми помогне.Благодаря предварително!
      Допълнителна информация която мисля че ще вие е от полза:
      - използвам Windows 10 Home и Virtual Box версия 4.2.12r84980
      - адаптера ми е Atheros R9485WB-EG и е вграден.
      - в настройките името на адаптера се смени и преди него пише [CommView],но драйварите са си на производителя.

• от Greak
      Здравейте, имам проблем с Oracle VirtualBox. Смених си процесора на настолния ми компютър и сега нито една виртуална машина не иска да тръгне. Дава следната грешка:

1. http://i.imgur.com/eFJ1We7.png

Дейнсталирах програмата, после пак я инсталирах какво ли не правих и не помага. Възможно ли е, защото стария процесор не поддържаше нито VT-x, нито Directed I/O VT-d, а новия поддържа и двете ? Благодаря предварително.
    • от Gogo456
      Здравейте,
      Искам да инсталирам Windows 8 на virtualbox но ми излиза това съобщение
      после натискам продължаване и накрая :
      Моляви да ми помогнете да си разреша проблема !!!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.