Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

имам един смартфон 5,5'' - с нестандартна форма, как може и от къде да му се измисли нещо с което да се предпазва дисплея. А и също яко някой има опит с рязане на дупчици за предната камера и случалката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше по магазините едни протектори, доста големи. Налагаш си го, има квадратчета по които да режеш и си го правиш за телефона. Виж дали някъде не се продават. Другия вариант е да търсиш сходен протектор, ако телефона е реплика.

Нямаше да е зле и да кажеш какъв е.

П.п.: От скоро гледам се въртят нано протектори под формата на течност (Инфо: ЦЪК), също може да ти свърши работа, но излиза по-скъпо и се слага периодично.

Редактирано от Sc0user (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е дай модела на този нестандартен смартфон да видим дали за него няма протектори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувате един универсален протектор, за таблет 7 инча.

И го изрязвате до слушалката/ камерата.

Може и предварително да си направите един шаблон от лист. Който, ще ви помогне да го изрежете по точно.

Ако имате замби може да направите дупки за камерата и слушалката.

Но, по лесният вариант си остава, да го направите до тях.

П“П. Така съм лепил на фотоапарат и мп3 плеър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bauhn   е марката на телефона, както всички други е произведен в Китай, за веригата Алди в Австралия. Върши ми работа и ако го изпусна няма да ми е жал, но докато го ползвам искам да му предпазя дисплея за да не се драска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Koptec написа:

Bauhn   е марката на телефона, както всички други е произведен в Китай, за веригата Алди в Австралия. Върши ми работа и ако го изпусна няма да ми е жал, но докато го ползвам искам да му предпазя дисплея за да не се драска.

Ето ти протектори за този телефон. Ето още един линк

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да уточня - не ми трябва кейс, трябва ми прозрачно фолио за предпазване на дисплея, и начин как да го приспособя и да изглежда добре, сетих се да изреча дупките с ножка или ножица - не е вариант ще изглежда грозно, други предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами по-горе OIC го е дал предложението. Освен това може да измериш големината на дисплея и да си вземеш фолио за друг модел, който има същата големина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди и на място да ти покажат няколко протектора, може някой да напасне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.