Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Процесор: Intel Core i7-6700K 4GHz @ 4.6GHz Skylake 8MB Socket 1151 Box

Видео карта: nVidia Titan X 12GB GDDR5 / nVidia GeForce GTX980 6GB GDRR5 G1 Gaming / nVidia GeForce GTX970 4GB GDRR5 G1 Gaming

Оперативна памет:  Kingston HyperX Predator 16GB 4x4GB DD4 3000MHz Non-ECC CL15 / Kingston HyperX Fuyi Black 32GB 4x8GB DIMM DDR4 2400MHz CL 15 CL15

Дънна платка: MSI Z170A Gaming M7 Socket LGA 1151

Твърд диск: 1x/2x Seagate Barracuda 2TB 7200об/min 64MB SATA III

SSD: 1x/2x/3x Samsung 850 EVO 240GB SATA III / 1x/2x/3x Samsung 850 EVO 120GB SATA III

Захранване: Cooler Master 750W/850W/950W/1000W

Кутия: NZXT Phantom Black Full Tower ATX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, Raizo написа:

Процесор: I....

Каква е целта на темата ви? И нали се сещата че предлаганата от вас единствена конфигурация не може да покрие различните изисквания

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излишно похарчени пари ще са ;) Това нещо е над 5000лв. Да не говорим, че в България хората, които имат такиа компютри се броят на пръсти (става въпрос такива, които имат Titan). Пък и за момента е напълно ненужно, предостатъчно е енда 960 или 970 най-много 980. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, capnemo написа:

Излишно похарчени пари ще са ;) Това нещо е над 5000лв. Да не говорим, че в България хората, които имат такиа компютри се броят на пръсти (става въпрос такива, които имат Titan). Пък и за момента е напълно ненужно, предостатъчно е енда 960 или 970 най-много 980. 

nVidia Titan X 12GB GDDR5 / nVidia GeForce GTX980 6GB GDRR5 G1 Gaming / nVidia GeForce GTX970 4GB GDRR5 G1 Gaming

Редактирано от Raizo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак да кажем добре дошъл на този нов посетител на форума.

Колкото до целта на този урок,аз лично не виждам нищо повече освен мечтите или желанията на авторът на темата.

Геймърският компютър се прави според нуждите на купувача,и според бюджета,който има.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raizo написа:

nVidia Titan X 12GB GDDR5 / nVidia GeForce GTX980 6GB GDRR5 G1 Gaming / nVidia GeForce GTX970 4GB GDRR5 G1 Gaming

Просто един видеоконтролер.. И мислите че това трябва да ни впечатли? И както споменаха по-горе колко души в България, които играят игри могат да си позволят тази цена?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо трябваше да си правиш нов акаунт за да пуснеш нова тема? 

пс. Между другото раздела е за препоръки не с образователна цел.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За VR  тая TitanX  може и да не стигне. да не говорим, че при DX12  NVIDIA  все още имат проблеми с Maxwell  и може би така ще си остане при задаващия се Pascal. Лично за мен геймърския компютър включва части, които биха ми осигурили минимум 120 fps  на три монитора при 4К резолюция + седалка, волан, педали...щото нали се сещаш, някои хора играят и такива игри.  А това дето си дал като идея, е смешно за моите изисквания. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събрани от тук от там долу-горе скъпарски модули и станало няк'ва машина - геймърска.

И къде тук е обучителният елемент? Графики/снимки/клипове на събирането на машината? Къде са?

Цялата тема, барабар с коментарите ни - в коша.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ли си същия образ, който преди няколко часа попита дали са хубави едни няколко конфигурации?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва честен, тука не виждам никакъв урок, а както се изразиха някой хора - мечтите на автора. Урок според мен трябва да съдържа подробно обяснение как се сглобява, пуска, експлотира и инсталира софтуер заедно с някой бележки и снимки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пуска и миризми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 120 градуса въртеж в секунда човек може и сам да си ги пусне....

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау, това е е***и ускорението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

@Кико без едно такова няма истински геймърски компютър.:wink12:

По принцип е интересно, но сега като се замислих, VR  ще е по-интересно :P Гледах тия дни един от ония извитите Самсунзи 55 инча, 3D. Такова няма да си купя и то не заради извития екран, а заради наличието само на 1080p. Но пък хората измислят какво ли не. Да я видим тая VR  при рейсърите и дали ще става за нещо. Щото ако се добавят и анджекламите за VR, геймърската машина ще излезе колкото истинска машина от магазина + няколко дена на Нюрбургринг въпреки ограниченията напоследък. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за урока, но този урок за да се научи трябват много пари. Не съм виждал подобна сглобка невероятно е че автора има такива идеи за уроци и мечтите на всеки един геймър в българия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То всеки геймър си мечтае за такава машинка i7 + gtx9** или един титан. само пари да има аз знам какво ще си взема, хахаха :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, D71149 написа:

То всеки геймър си мечтае за такава машинка i7 + gtx9** или един титан. само пари да има аз знам какво ще си взема, хахаха :D 

Извинявай, да те попитам нещо. Ти не си ли мечтаеш за нещо повече от Голф 4? Аз примерно си мечтая за това:

Само чуй какъв звук могат да вадят 4 цилиндъра. Защо ли ми се струва, че мечтите ти са занижени? Включително за геймърско PC ;) 

Титан, митан, всичко остаря. На тоя етап мечтаем за Паскал или поне втора GTX970,  че една вече е за никъде. Разбирай, една GTX980  също не става за нищо, освен за 1280х720. Реалността е такава вече. Както Golf 4  не става за нищо, така и GTX9*** си изпяха песента. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, пускай една биткойн графична ферма и си джиткай на нея :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Кико написа:

Извинявай, да те попитам нещо. Ти не си ли мечтаеш за нещо повече от Голф 4? Аз примерно си мечтая за това:

Само чуй какъв звук могат да вадят 4 цилиндъра. Защо ли ми се струва, че мечтите ти са занижени? Включително за геймърско PC ;) 

Титан, митан, всичко остаря. На тоя етап мечтаем за Паскал или поне втора GTX970,  че една вече е за никъде. Разбирай, една GTX980  също не става за нищо, освен за 1280х720. Реалността е такава вече. Както Golf 4  не става за нищо, така и GTX9*** си изпяха песента. 

Аз съм скромен човек :D тая кола си има поддръжка и всеки и знае възможностите ;ddd А защо да е остаряла 970-ката? Какво по-ново от нея освен 980;980TI?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.03.2016 г. at 20:01, Кико написа:

Да я видим тая VR  при рейсърите

Всички клипчета за vr са малки парченца и изрязват една малка, но важна част. Бях попаднал на едно клипче около 15 минутно в което 4-ри човека използваха едни очила. При всяко махане на очилата си търкаха зачервените очи и леко губеха равновесие. На пръв поглед си мислиш, че са в това състояние от употреба на наркотици. Като му гледах очите, изглеждаше все едно не е спал от 3 дена.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.