Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Реших да подхвърля една оферта за Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY за скромните 9 лв, още на първа страница я има.
Аз си я взех тази събота с трансфера от пейпал ми легна 10лв точно, и след 2мин. вече имах кода, та за който иска такава оферта няма никъде.

Редактирано от Paliosh (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като го получиш този код какво правиш по натам ? Срам ме е да питам ама незнам как да я изтегля :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.03.2016 г. at 17:30, Paliosh написа:

Реших да подхвърля една оферта за Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY за скромните 4.85 €, още на първа страница я има.
Аз си я взех тази събота с трансфера от пейпал ми легна 10лв точно, и след 2мин. вече имах кода, та за който иска такава оферта няма никъде.

Доста изгодна оферта, но лично аз вече я имам.

преди 33 минути, Dimitar Petrov_307148 написа:

И като го получиш този код какво правиш по натам ? Срам ме е да питам ама незнам как да я изтегля :)

Отваряш Стийм (и цъкаш долу в ляво) - добавяне на игра - активиране на продукт в Стийм и нататък е ясно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко е както Agentpat каза, като цяло трябва да се регистрираш и свалиш Steam приложение за PC от тук : http://store.steampowered.com/ слек което да си я закупиш от сайтът който съм дал а те ще ти дадът код който съответно да го активираш във вече изтегленото Steam приложение "Отваряш Стийм (и цъкаш долу в ляво) - добавяне на игра - активиране на продукт в Стийм и нататък е ясно. "

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много,получи се :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.