Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Закупих си батерия която е 4380 mAh и е 4.35 V, High Capacity Gold Battery. Безопасна ли е за телефон такава батерия? Все пак на оригиналната батерия пише 3.8 V. 
Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е някое менте ? Ето резултата от батерия менте. (един приятел ползваше менте и след 1 месец тва, на снимката не е неговия)

6a0120a5580826970c019b00190d12970b-pi

В прочем, някой знае ли дали дисплея от S3 е съвместим с S3 Neo I9301I ? (става дума за контектора, на места казват да, а на други не)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги видя тези 4,35V? В настройките на телефона или я измери с мултицет? По принцип заредена батерия е макс 4,2V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Да не е някое менте ? Ето резултата от батерия менте. (един приятел ползваше менте и след 1 месец тва, на снимката не е неговия)

6a0120a5580826970c019b00190d12970b-pi

В прочем, някой знае ли дали дисплея от S3 е съвместим с S3 Neo I9301I ? (става дума за контектора, на места казват да, а на други не)

Тази снимка само не разбирам каква е? Това неговия телефон ли е или не е и защо си я прикачил ако не  е?

преди 2 часа, ice_lion__01 написа:

Къде ги видя тези 4,35V? В настройките на телефона или я измери с мултицет? По принцип заредена батерия е макс 4,2V.

Така пише на батерията, че е толкова. Ето и снимки на батерията.

bateriq.jpg

bateriq1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Менте е, та се е отнесло.Първо капацитета е нереален и второ на външен вид си личи, че е китайско произведение.:)Най-добре замери с мултицет напрежението, ако показва над 4.2В не рискувай да я монтираш в телефона.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Менте е, та се е отнесло.Първо капацитета е нереален и второ на външен вид си личи, че е китайско произведение.:)Най-добре замери с мултицет напрежението, ако показва над 4.2В не рискувай да я монтираш в телефона.

Ще я измеря, когато пристигне. Благодаря и лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си я ползва, няма проблем. Тези 150mV не са проблем. Нали когато се зарежда телефона работи най-спокойно на 5V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че ментетата са некачествени. Не съм прикачил снимка на неговия телефон, защото вече е сменил дисплея и батерията. Батерията която беше взел беше менте и резултата е много подута батерия + счупен дисплей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си взех ментак от алибаба.Пише 5000,реално е 3,89.Работи кучето вече 6 месеца без забележки.Наистина пропуснах-ампераж.KONPSON-Business Battery B600BE 3.8v.Charging Limit 4.35v.GB/T 18287-2000.Спокойно издаянва цял ден ръчкане в нета.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _nib_ написа:

И аз си взех ментак от алибаба.Пише 5000,реално е 3,89.Работи кучето вече 6 месеца без забележки.

Чакай, не смесвай mAh с волтаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от Ghost_Rider
      Здравейте от два дни телефона ми дава различни проблеми и за това не мога да го хвана какъв е. Предната вечер бях го включила да се зарежда и късно през нощта започна да святка екрана и да издава звука който като включиш зарядно и веднага да го изключиш и това е постоянно. Снощи едвам го заредих какво ли опитвах и днес сутринта като го изключих от зарядното нямаше и кабел влючен в него започна го прави и пише включено usb и изключено usb опитах и както беше на 100 процента батерията стана на 85 и започна да пада със всяка секунда. В един момент спря на 60 процента и изведнъж спря да го прави и стана пак на 100 процента (пак казвам не е включен в зарядно или usb). Стоя около 2 часа и половина на 100 процента при положение че го използвах. Вече от няма накъде трябваше да опитам нещо за да не вземе да гръмне в ръцете ми и направих калибровка на батерията и не знам от това или не започна да спада батерията. Моля ако някой е имал подобно нещо да сподели какъв вид проблем може да е или какво е трябва да се направи.(Преинсталирах телефона преди месец, но не ми е давал проблеми до сега. До сега не съм го рутвала (на две години е)).  Благодаря  
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.