Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Закупих си батерия която е 4380 mAh и е 4.35 V, High Capacity Gold Battery. Безопасна ли е за телефон такава батерия? Все пак на оригиналната батерия пише 3.8 V. 
Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е някое менте ? Ето резултата от батерия менте. (един приятел ползваше менте и след 1 месец тва, на снимката не е неговия)

6a0120a5580826970c019b00190d12970b-pi

В прочем, някой знае ли дали дисплея от S3 е съвместим с S3 Neo I9301I ? (става дума за контектора, на места казват да, а на други не)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги видя тези 4,35V? В настройките на телефона или я измери с мултицет? По принцип заредена батерия е макс 4,2V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Да не е някое менте ? Ето резултата от батерия менте. (един приятел ползваше менте и след 1 месец тва, на снимката не е неговия)

6a0120a5580826970c019b00190d12970b-pi

В прочем, някой знае ли дали дисплея от S3 е съвместим с S3 Neo I9301I ? (става дума за контектора, на места казват да, а на други не)

Тази снимка само не разбирам каква е? Това неговия телефон ли е или не е и защо си я прикачил ако не  е?

преди 2 часа, ice_lion__01 написа:

Къде ги видя тези 4,35V? В настройките на телефона или я измери с мултицет? По принцип заредена батерия е макс 4,2V.

Така пише на батерията, че е толкова. Ето и снимки на батерията.

bateriq.jpg

bateriq1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Менте е, та се е отнесло.Първо капацитета е нереален и второ на външен вид си личи, че е китайско произведение.:)Най-добре замери с мултицет напрежението, ако показва над 4.2В не рискувай да я монтираш в телефона.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Менте е, та се е отнесло.Първо капацитета е нереален и второ на външен вид си личи, че е китайско произведение.:)Най-добре замери с мултицет напрежението, ако показва над 4.2В не рискувай да я монтираш в телефона.

Ще я измеря, когато пристигне. Благодаря и лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си я ползва, няма проблем. Тези 150mV не са проблем. Нали когато се зарежда телефона работи най-спокойно на 5V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че ментетата са некачествени. Не съм прикачил снимка на неговия телефон, защото вече е сменил дисплея и батерията. Батерията която беше взел беше менте и резултата е много подута батерия + счупен дисплей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си взех ментак от алибаба.Пише 5000,реално е 3,89.Работи кучето вече 6 месеца без забележки.Наистина пропуснах-ампераж.KONPSON-Business Battery B600BE 3.8v.Charging Limit 4.35v.GB/T 18287-2000.Спокойно издаянва цял ден ръчкане в нета.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _nib_ написа:

И аз си взех ментак от алибаба.Пише 5000,реално е 3,89.Работи кучето вече 6 месеца без забележки.

Чакай, не смесвай mAh с волтаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pilence7707
      Телефона е sony z ,номер на модела c 6603,версията на андроид 5.1.1.  Не е мокрен,изтърван,удрян ,нито е сменяно нещо по него.От известно време,месец може би,се рестартира по време на разговор,без значение дали е входящо или изходящо обаждане,след това няма информация за последния разговор,все едно не се е състоял и батерията е на минимален заряд 12 или 14 %.Вярно ,че е старичък,на 4 г.,но работи идеално с изключение на това рестартиране.Връщах фабрични настройки няколко пъти,но ефект никакъв.Та въпроса ми е от къде може да е проблема,благодаря на всички отзовали се .

• от Cyberforce
      Здравейте.
      От известно време забелязах, че лаптопа ми понякога се включва трудно. Първоначално проблема се оправяше чрез изключване на лаптопа от захранването и изваждане на батерията за няколко секунди и свързването и отново.. предположих че проблема е софтуерен и просто лаптопа не се изключва добре и седи включен във вид на хибернация.. От няколко дена ползвам лаптопа с извадена батерия и ако проблема се появи просто беше нужно да го изключа от захранването за няколко секунди и да го включа отново.. но днес лаптопа започна да влиза в режим Sleep и след опит за събуждането му трябваше да натисна Fn + F7 за да мога да включа и дисплея отново.. след това при всеки опит да го събудя и докато си напиша логин паролата, дисплея ми се изключваше веднага отново и отново.. в това положение лаптопа е неизползваем.. Проблема го има дори когато лаптопа е в настройките на биоса. Имам чувството че все пак достига някакъв ток до лаптопа но той не е достатъчен.. дали проблема идва от захранването му ? Не мога да разбера защо първоначално се нуждаеше от изключване от захранване за няколко секунди за да се включи отново а сега дори докато е постоянно включен пак прави проблеми.. Батерията е все още здрава, но бях забелязал че не се зарежда до максимум ако това би имало някакво значение.. От къде все пак може да идва проблема ако не е от зарядното му? Някакъв проблем с дъното?
    • от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.