Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Закупих си батерия която е 4380 mAh и е 4.35 V, High Capacity Gold Battery. Безопасна ли е за телефон такава батерия? Все пак на оригиналната батерия пише 3.8 V. 
Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Да не е някое менте ? Ето резултата от батерия менте. (един приятел ползваше менте и след 1 месец тва, на снимката не е неговия)

6a0120a5580826970c019b00190d12970b-pi

В прочем, някой знае ли дали дисплея от S3 е съвместим с S3 Neo I9301I ? (става дума за контектора, на места казват да, а на други не)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги видя тези 4,35V? В настройките на телефона или я измери с мултицет? По принцип заредена батерия е макс 4,2V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Да не е някое менте ? Ето резултата от батерия менте. (един приятел ползваше менте и след 1 месец тва, на снимката не е неговия)

6a0120a5580826970c019b00190d12970b-pi

В прочем, някой знае ли дали дисплея от S3 е съвместим с S3 Neo I9301I ? (става дума за контектора, на места казват да, а на други не)

Тази снимка само не разбирам каква е? Това неговия телефон ли е или не е и защо си я прикачил ако не  е?

преди 2 часа, ice_lion__01 написа:

Къде ги видя тези 4,35V? В настройките на телефона или я измери с мултицет? По принцип заредена батерия е макс 4,2V.

Така пише на батерията, че е толкова. Ето и снимки на батерията.

bateriq.jpg

bateriq1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Менте е, та се е отнесло.Първо капацитета е нереален и второ на външен вид си личи, че е китайско произведение.:)Най-добре замери с мултицет напрежението, ако показва над 4.2В не рискувай да я монтираш в телефона.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Менте е, та се е отнесло.Първо капацитета е нереален и второ на външен вид си личи, че е китайско произведение.:)Най-добре замери с мултицет напрежението, ако показва над 4.2В не рискувай да я монтираш в телефона.

Ще я измеря, когато пристигне. Благодаря и лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си я ползва, няма проблем. Тези 150mV не са проблем. Нали когато се зарежда телефона работи най-спокойно на 5V.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че ментетата са некачествени. Не съм прикачил снимка на неговия телефон, защото вече е сменил дисплея и батерията. Батерията която беше взел беше менте и резултата е много подута батерия + счупен дисплей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си взех ментак от алибаба.Пише 5000,реално е 3,89.Работи кучето вече 6 месеца без забележки.Наистина пропуснах-ампераж.KONPSON-Business Battery B600BE 3.8v.Charging Limit 4.35v.GB/T 18287-2000.Спокойно издаянва цял ден ръчкане в нета.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _nib_ написа:

И аз си взех ментак от алибаба.Пише 5000,реално е 3,89.Работи кучето вече 6 месеца без забележки.

Чакай, не смесвай mAh с волтаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.