Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем. Имам телефон Alcatel Onetouch Idol 3, на който му сцепих екрана долу в дясно. Върнах заводските настройки и не предполагах, че пукнатината ще ми изиграе лоша шега.. Та, има ли някаква програм за компютър с която да си вляза в телефона, защото след връщането на настройките иска да си вляза в регистрацията на Alcatel, но не ми работи тъча на пукнатината и не мога да натисна бутона "Напред", за да продължа. Не искам да давам излишни пари за майстори, и затова, ако има някаква програма с която да вляза от компютъра за да продължа започнатото. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с teamviewer, ако не стане потърси в гугъл програма за промяна на мащаба/резолюцията на дисплея, като по този начин ще можеш да приближиш и повдигнеш недостъпната част и да извършиш действието което искаш върху здравата част на дисплея. Но мисля, че за втория вариант ти трябва руут. Надявам се да съм ти помогнал :)

Редактирано от antonasenov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да ремонтираш телефона. И без това е за ремонт. Дай го на сервиз да го оправят, на 100% ще решиш проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.