Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет добър ден ;) имам въпрос относно добавката BlockSites в Google Chrome.От доста отдавна имам проблем с майка ми когато седне на компа пуска да играе онази игра Тривиадор ;) то за игрането не ми пречи кой знай колко много но проблема е,че когато играе и когато някой тръгне да я атакува да и гърми кулите или някой и вземе някой територия тя почва да се филмира и да обижда хората пише им разни цинизми от рода на : ти си боклук овца тъпа умри педал нещастен к***а и т.н. много пъти съм и правил забележка казвам и това е една смотана онлайн игра направена е за развлечение да седнеш там за половин час или 1 час и да играеш колкото да убиеш малко време и това е но това нейното няма оправия всеки ден наредби наредби обижда хората и аз просто немога повече потърсих добавка за Google Chrome намерих една казва се BlockSites но имам нужда от малко помощ как да настроя да блокирам да не може да и зарежда сайта/страницата на Тривиадор ? Когато отвори да играе и като почне да и зарежда да и изписва нямате достъп до следната страница или страницата която търсите не е намерена ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартирай notepad и с него отвори файла c:\windows\system32\drivers\etc\hosts. Като се отвори, в него най-отдолу напиши 127.0.0.1 travian.com

на мястото на червения текст напиши уеб адреса на играта, без префикса http:// и запиши файла, като преди наскането на бутона Save от падащото меню за File types избери All file types. Ако искаш дай точни уеб адрес на играта за да ти направим точния запис за файла

и няма да ти трябва добавка за блокиране.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ExaFlop написа:

Стартирай notepad и с него отвори файла c:\windows\system32\drivers\etc\hosts. Като се отвори, в него най-отдолу напиши 127.0.0.1 travian.com

на мястото на червения текст напиши уеб адреса на играта, без префикса http:// и запиши файла, като преди наскането на бутона Save от падащото меню за File types избери All file types. Ако искаш дай точни уеб адрес на играта за да ти направим точния запис за файла

и няма да ти трябва добавка за блокиране.

Мерси ще пробвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е файлът да е с атрибут "read-only"  - щракни десен бутон по файла, избери Properties, махни отметката Read-only и щракни ОК. След като запазиш файла с корекцията, възстанови отметката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.