Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам мнението ви за покупка на телефон с бюджет до 450 лева. Желая да има добра камера (това е основното), да има прилична батерия и да не "лагва" и забива. Паметта не е от голямо значение - 8-16 гб ще са достатъчни. Благодаря предварително. Също така дисплеят да е хубав (и не много голям - до 5 инча).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее... не стават ли 5.5 инча ? Ако те устройва, ти предлагам Xiaomi Redmi Note 3. А ако не става, един S4 (бих ти препоръчал Nexus 5, но S4-то има по-хубав дисплей и камера) или Xiaomi MI4. A3 2016 също е вариант. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, че телефона трябва да се купи от България, а и предпочитам в магазин ( не онлайн ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и на мен ми направи добро впечатление за цената си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, за теб по-подходящ е A3 2016. Има невероятен дисплей, а и прави наистина страхотни снимки. (стига да знаеш как се фокусира и използват различните режими)

На мен ми харесва повече белия с някой по-тънък кейс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Chudomir31 написа:

А кой е по-добър - Samsung Galaxy A3(2016) или Samsung Galaxy A5(старият)

Според мен А3 2016. Първо е по-нов, второ има по-красив дизайн и трето, няма почти никаква разлика, нито хардуерна, нито функционална.

Редактирано от shikamaru99
допълнително уточнение (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнооого орязан тоя A3 2016, аз бих взел Xiaomi Redmi 3. Огромна батерия, бърз процесор, достатъчно рам, качествена изработка, приемлива камера, много ниска цена. ( 150 долара ) В противен случай се мяташ на някой орязан телефон... 1.5 гб рам е супер малко, а 410 е слабичък процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замислям се над този в момента понеже техническите му характеристики изглеждат перфектно за този ценови клас. Някакви мнения за него? http://brosbg.com/XIAOMI-Redmi-Note-2-Dual-SIM-gsm-2280

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоят телефон, този е много по-добър от Samsung A3 2016. Ако щеш и от А5 2016. Батерията му бива, но ще кара един ден с нормално ползване, Redmi Note 3 с неговата може да изкара и повече. Виж, ако държиш на батерия това е твоят телефон. Колкото до производителност Redmi Note 2 било то 32 или 16 няма конкуренция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Монката написа:

Мнооого орязан тоя A3 2016, аз бих взел Xiaomi Redmi 3. Огромна батерия, бърз процесор, достатъчно рам, качествена изработка, приемлива камера, много ниска цена. ( 150 долара ) В противен случай се мяташ на някой орязан телефон... 1.5 гб рам е супер малко, а 410 е слабичък процесор.

A3 2016 изобщо не е кофти телефон. Има доста приемлива камера, а и изобщо не е бавен. (доста добре оптимизиран Lollipop 5.1.1, Samsung определено успя да ме изненада)

Отделно има страхотна визия. Ако автора наистина държи да го взима от БГ и на гаранция, то е неговия телефон. А просто няма смисъл да дава 350 лева за Redmi Note 2, при положение, че е 120$ в китайските сайтове.

Вади 42k на Antutu Benchmark теста. Малко под 49k от страна на Xiaomi Redmi Note 2, но има доста по-хубав и невероятен дисплей.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, ако смяташ, че е добре, да го взима, просто откакто си поиграх с няколко Сусука от тези класове ( A3,A5,J3,J5 ), естествено миналогодишните... Просто от тях бях много разочарован, виж с този може да са оправили нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналогодишните бяха гола вода. (според мен лично само A7 ставаше) Виж, тази година са екстра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ставаше с Exynos процесора ;)

Осемядрения на Exynos на 1.6, не знам как беше модела е също слабичък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда честен. Напоследък, Samsung доста добре оптимизират софтуера на своите устройства. (говоря за среден клас, нисък не го намесвам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си викам, че А3 2016 е някакви 350-400 лева, той 700 във виваком и 520 по магазините... Ако ще е сусук виж S5 Neo за тея кинти... При LG има Nexus 5X за 550 лева и LG G3 за 460, LG G Flex 2 за малко под 500. От всичките най-добрия дисплей е на G3- 2K

Пък за 700 лева има LG G4, който е съвсееееем над  А5 2016 дори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е казал, че е евтин ? S5 Neo e телефон с доста кофти изработка, малко скапан софт и липсва gorilla glass. (така, че предпочитам A3 2016)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като все още размишлявам, искам да попитам относно Iphone 5C. Тоест предполагам, че камерата и дисплеят са хубави понеже е Iphone, а батерията как е? И струва ли си за 600 лева? Малко надхвърля бюджета, но ще съм съгласен да дам повече при положение, че е Iphone - марка, на която мога да се доверя!

Редактирано от Chudomir31 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде гледах А3 2016 за 400 в OLX-а чисто нов, от някой оператор сигурно... Ето един. Още един. Тук също . Телефона върви около 460 лева. Мисля, че този телефон би бил перфектен за теб, лично на мен много ми допадна като дизайн, корпуса е много приятен заоблен е 2.5D и е също много готино. Телефончето е супер общо взето, но не за повече от 400-430 лева. Като размер бих казал, че е перфектен 

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е пусна та на 

Цитат

публикувано 9 март

и все още избирате !?! за 22 дена не намерихте ли време да минете през някой магазин и да разгледате да пипнете да си поиграете ? 

Около вас роднини,приятели,познати какви телефони ползват? Не им ли разгледахте апаратите не ги ли разпитахте доволни ли са?

За тези 22 дена аз поръчах и получих два апарата от другия край на света и понеже не ми допаднаха сега чакам трети ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано бих налял едни 100 лева отгоре и бих взел Nexus 5X ( не че не го направих :D )  много ще ти допадне телефона, супер бърз, уникална камера, бърз пръстов отпечатък, добър екран. А поддръжката му е доста добре, винаги си с най-новото поне до 2018-та бих казал, че телефона ще го поддържат, заедно с Nexus 6P, който е много далеч от бюджета, но А3 2016 е доста добър за парите си, както Ники каза, хардуера не е извънземен, но е доста добре оптимизиран и добре подреден.

П.П. 

Камерите и дисплеите на iPhone са много зле, само тази на 6S става за нещо и пак снима зле в сравнение с конкурентите си.

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.